Kartal Belediyesi'nin parasıyla çiçek pasajında içki içen kim?

Kartal Belediyesi'nin parasıyla çiçek pasajında içki içen kim?

2011 yılı Faaliyet Raporunun görüşüldüğü Kartal Belediyesi Meclisi Nisan ayı son oturumunda öyle iddialı konuşmalar yapıldı ki, izleyenlere adeta parmak ısırtacak cinstendi.

AYDA BİR, KIRKBEŞ GÜNDE BİR ÇİÇEK PASAJINDAN FATURA!

Ak Parti Meclis Üyesi Mehdi Akman'ın konuşmasında belirttiği "fatura numaralarıyla ispat ederim, ayda bir, kırkbeş günde bir Çiçek Pasajından alınan 300-350 lira tutarında fatura. Bir başkanın içki içmesi benim için önemli değil, Çiçek Pasajında da içebilir. Fransa'da da içebilir. Ama içki harcamalarını belediye kasasından ödüyor. Kartal halkının sırtına vuruyorsa bunda bir gariplik vardır."dedi.

BAŞKAN ÖZ'ÜN VERDİĞİ CEVAP ÇOK İLGİNÇ'Tİ!

Akman'a cevap veren Altınok Öz "Çiçek pasajındaki masraf, içiyormuşum özel kaleme geliyormuş. Arkadaşlar, Yakup, Barış,Kartal Belediye Başkanı'nın korumaları. Kemal, Mustafa şoförlerim. Kim bunlar? Arif Dağlar, döneminde de Arif beyin, korumaları ve şoförleriydi. Bu harcamalar bu çocukların eliyle yapılan harcamalar." dedi.

HAYRETLERLE KARŞILANDI!

Başkan Öz'ün verdiği cevap meclis üyeleri ve izleyenler üzerinde soğuk duş etkisi yaptı. Kartal'ın, milletin parasıyla, fakirin, garip gurabanın parasıyla, nasıl çiçek pasajında içki içilir? buna neden göz yumulur? Başkan koruma ve şoförlerinin isimlerini vererek göstermesi ne kadar doğruydu? Bu çocuklar gerçekten içtiler mi? İçtilerse neden belediyenin parasıyla içmelerine müsaade edildi? soruları akıllara geldi.

İşin ilginç yanı ise, şoför ve korumaların bu ağır ithama ne cevap verecekleri, yada cevap verebilecekler mi? merak konusu oldu.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2012, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17