Altınok Öz "Kendi bütçemin dışında evime bir malzeme geliyorsa ŞEREFSİZİM!"

2011 yılı Faaliyet Raporunun...

Altınok Öz

2011 yılı Faaliyet Raporunun görüşüldüğü Kartal Belediye Meclisi Nisan ayı son oturumunda Ak Partili meclis üyesi Mehdi Akman'ın çok ciddi ithamları Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok ÖZ'ün sinirlerini bozdu.

Bütçemin dışında evime bir malzeme evime geliyorsa ŞEREFSİZİM

“Sayın Arkadaşlar Bu hizmeti siz mi başlattınız, yoksa biz mi başlattık. Böyle başlayabilirim. Bir sataşma var ki AHLAKİ YÖNÜ ÇOK AĞIR. Organik cafeden alınan malzeme evime geliyormuş. Çiçek pasajındaki  içiyormuşum masraf özel kaleme geliyormuş.

Arkadaşlar Yakup, Barış Kartal Belediye Başkanının korumaları. Mustafa, Kemal, şoförlerim. Kim bunlar? Bu arada Ak Parti Grubundan sözlü müdahale oldu. Başkan Öz, “Terbiyesizlik etmeyin dinleyin, dinlemesini öğrenin. (Ak Partililer "siz terbiyesizlik etmeyin, sözünüzü geri alın") Arkadaşlar Arif Dağlar, döneminde de Arif beyin, korumaları ve şoförleriydi. Bu harcamalar bu çocukların eliyle yapılan harcamalar. Organik Cafe’den kendi bütçemin dışında evime bir malzeme evime geliyorsa ŞEREFSİZİM” diyerek AK Parti meslis üyesi Mehdi Akman’ın bu konudaki ithamlarına cevap verdi.

“SUS! SUS! SUS!”

Altınok Öz, “ Allah bunun hesabını benden sorsun. Evet, o malzeme alındı. Kartal Belediye Başkanı Organik Cafeyi hep tanıtım amacıyla bu belediye başkanının özel kalem yetkisinde de vardır. Biz Organik besinde hediye ediyoruz bazılarına. Bu fatura o. Gelip burda onu Belediye Başkanı kahvaltısını Organik kafeden karşılıyor demelerini bağdaştıramıyorum. AK Parti meclis üyesi Mehdi Akman'ın Öz’e sözle müdahale etti. Bunun üzerine çok sinirlenen Öz, “ SUS, SUS, SUS.” diyerek bağırdı ve sakinleştikten sonra şöyle devam etti: “Yalan söylemeyin bunu adamlara sorun.!"

Altınok Öz'ü hiç böyle sinirlenmiş halde görmediniz. İşte o video;

www.youtube.com/watch?v=HFbbYnIqSq8

//www.dailymotion.com/video/xq0sum_altynok-ozun-sinirlendiyi-an

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2012, 21:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17