Kartalpaşa Spor Gümbür Gümbür geliyor.

Kartalpaşa Gençlik Ve Spor Kulübü kongresine ilgi büyüktü.

Kartalpaşa Spor Gümbür Gümbür geliyor.
Kurucu Başkanı Kubilay Salihvatandaş’ın olduğu Kartalpaşa Gençlik Ve Spor Kulübünün 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı 12.08.2017 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Soğanlık YKM’de düzenlenen Kongreye Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Orçun Şekeroğlu, Ak Parti Kartal İlçe Başkanı M. Mehdi Akman, Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Mimar Hüseyin Karakaya, Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD) Başkanı Aytekin Yaşar,  Ak Parti Kartal İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nimet Gündoğdu. Ak Parti Kartal Kadın Kolları Başkanı Zerrin Armutçu,  Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Halil Şener, Ak Parti Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Temel Yaz. Kartal Belediyesi Kültür Müdürü Adem Uçar, Milli Sporcular Derneği Başkanı, Eskişehirliler Federasyon Başkanı Mehmet Çetinkaya, Yörük ve Türkmen Derneği Genel Sekreteri Erkan Arısoy, Aleviler Derneği Federasyon Başkanı Kemal Berk Soğanlık Spor Kulübü Başkanı Bayram Zorgül, Kartal Belediyesi Mahalle Muhtarları Arzu Keskin, Mustafa Koç, Soner Eker, Salim Coşar, Zeki Dağ, Erol Yurdakul, Erhan Gülmüş, Av. Mürsel Sarı, Özel Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Başkanı Necmettin Gültekin, Kartal Gazetesi Sahibi Kenan Gülerci, Vera Hastanesi Müdürü Turgut Çevik, Görüş Haber Gazetesi Alaattin Böke katıldı.

Kongre Divanının oluşturulması amaçlı önerilen dilekçe ile Temel Yaz, Av. Mürsel Sarı, Zehra Bozkurttan oluşan Divan oybirliği ile seçildi.


Bir dakikalık saygı duruşundan sonra İstiklal Marşı okundu ve akabinde Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kubilay Salihvatandaş açılış konuşması yaptı.


Salihvatandaş “Sayın divan, saygıdeğer misafirler Kartalpaşa Gençlik ve Spor Kulübümüzün 1.Olağan Genel Kurul toplantısına hepiniz hoş geldiniz.
Kartalpaşa Gençlik ve Spor Kulübümüz Kartalımızdaki çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza ve heryaşta spor yapmak daha önemlisi sporlar içiçe yaşamak isteyen her yaşta herkese hizmet etmek için 1 ay önce kuruldu. Bugün olağan genel kurulumuzu gerçekleştirmek için toplandık. Bizi yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize sonsuz teşekkür ederiz. Bu süreçte bizlere vermiş olduğunuz teveccüh ve çıktığımız bu yolda destek sözleriniz bize güç verdi. Gençlik ve Spor Kulübümüz Sporun her branşında ve geniş kitlelere hizmet vermek hedefiyle yola çıktık.
Sporun sadece futboldan oluşmadığını söylemek, dünya atletizm şampiyonasında dünya şampiyonu olan Ramiz Guliyevler yetiştirmek için yola çıktık.
Sporun üç beş kişinin fikirleri ile değil merkezi yönetimden yerel yönetime, birim müdürlerimizden muhtarlarımıza, okullarımızdan, STK temsilcilerine kadar el ele istişare ve güç birliği içinde yapılmasını göstermek için yola çıktık.

 Kartalda sporun futbol dışında okçuluktan güreşe, zumbadan pilatese, bayram futbolundan golfe, badmintondan wushuya gibi 45 değişik dalda 3 yılda 5000 sporcuya ulaşmak için yola çıktık.
 İlk yılımızda Kartalda “ Kartal 1.Spor Etkinlikleri Festivali” ni hayata geçirmek için yola çıktık.

 En önemlisi borcumuz olanlara borcumuzu ödemek için yola çıktık. Kim mi borcumuz olanlar. En büyük borcumuz ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları şehitlerimiz, bu ülke için canını veren Ömer Halis Demirler, Fethi Pekinler, “biride çıkıp demiyor ki eren iyi ki varsın” diyen iki gün önce bu ülke için canını gözünü kırpmadan veren 16 yaşındaki Eren Bülbüller için yola çıktık.
 Devlete, Millete Ve Vazgeçilmez Değerlerimize Gönülden Bağlı Spor Gençliği Yetiştirmek İçin, Başlıyoruz. Saygılarımla." Diyerek sözlerini sonlandırdı.

  Kartal Belediyesi Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Tuzla Belediyesi Başkanı Şadi Yazıcı, Şile Belediyesi Başkanı Mimar Can Tabakçı, Sancaktepe Belediyesi Başkanı İsmail Erdem, Ak Parti Kartal Genlik Kolları Başkanı Av. Muhammet Talha Kor, Ak Parti Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Mimar Yunus Fırat Aydın, BJK Kabataş Vakfı Yönetim Kurulu, Kabataş Erkek Liseler Derneği Yönetim Kurulu, İstanbul İnşaatçılar Derneği Yönetim Kurulu ve Çakır Balıkçılık ise çelenk göndererek Kartalpaşa Gençlik ve Spor Kulübüne destek verdiler.

YÖNETİM KURULU ASİL                                  
1. Hüseyin Kubilay SALİHVATANDAŞ
2. Ender AYDIN
3. Ozan ÖZ
4. Vedat YALAŞ
5. Zekeriya BEKTAŞ
6. Abdullah GÜMÜŞ
7.  Av. Bedirhan Oğuz BAŞIBÜYÜK


YÖNETİM YEDEK            .
1. Yavuz ÇELİK
2. SMMM Mustafa BEKTAŞ
3. Erdinç DEMİR
4. Alparslan BEKTAŞ
5. Göçhanbeyi TAŞTEKİN
6. Uğur PINAR
7. Engin AYDIN

DENETİM KURULU ASİL                                      
1. Av. Muammer BEKTAŞ
2. Av. Mürsel SARI
3. 
Mehmet Emin YAVUZ
 
DENETİM YEDEK               
1. Engin AYTEKİN
2. SMMM Dural MUTLU
3.  Av. Yavuz CANARSLAN

 
DİSİPLİN KURULU ASİL                                  
1.Temel YAZ
2.Resul ÖZDEMİR
3.Caner ÜNAL

 
DİSİPLİN YEDEK             
1.Murat ALKAN
2.Serdar GÜLÇİÇEĞİ
3.Ali YAVUZ
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 13:37

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17