AK Parti’den Kartal'a tam saha pres

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği Sokak Bazlı Seçmen Ziyaretleri ve Gönül Sofraları Programı çerçevesinde Anadolu Yakasındaki tüm teşkilatlar Kartal’a misafir oldu.

AK Parti’den Kartal'a tam saha pres

Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları ve Belediye Meclis Üyeleri ve mahalle teşkilatlarının tam kadro katıldığı programda, Kartal’ın tüm mahallelerinde sokak ve hane ziyaretleri gerçekleştirildi.

-

-
Programa Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu ve Kartal İlçe Teşkilatı ev sahipliğinde, Milletvekilleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, 1. Bölge SKM Yönetim Kurulu Üyeleri ile Anadolu Yakası İlçe Başkanları ve teşkilatları katılım sağladılar.

-

-
Ziyaretlerde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mektubuyla birlikte, günün anısına hediyeler takdim edildi. İftar vaktine denk gelen evlerde gönül sofrasına misafir olan partililere, ev sahipleri yakın ilgi gösterdiler.


Görüşlerine müracaat ettiğimiz İl Başkanlığı yetkilileri; “oluşturulmak istenen algılara rağmen, AK Parti’nin sahada en güçlü parti olduğunu, uzattığı elin herkes tarafından karşılık bulduğunu ve milletimizin ziyaretlerden ziyadesiyle duyduğu görmek bizi çok mutlu ediyor.

Cumhurbaşkanımızın selamını can-ı gönülden alıp, aynı içtenlikle selamlarını ileten amcalarımızın, teyzelerimizin, kardeşlerimizin varlığı, gönül diliyle bizi karşılamaları, yarınlar için umutlarımızın artarak büyümesine neden oluyor. Allah milletimizden razı olsun. Bugüne kadar hiçbir seçimde, hiçbir virajda, hiçbir yol ayrımında bizleri yalnız bırakmadılar; biz umuyor ve biliyoruz ki, Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta da yeniden bir zafere imza atarak, Cumhurbaşkanımızın Başkanlığını katmerleyecek olan da yine bu millet olacaktır,” dedi.


Sokakta sıkıntıları ve sorunları da memnuniyetle dinlediklerini ve bu sorunların çözümünün yine Ak Parti’yle mümkün olabileceğini söylediklerini ifade eden AK Parti İstanbul İl Başkanlığı yetkilileri; “Biz toptancı bir yaklaşımla ülkede hiçbir sorun yoktur demiyoruz. Tabii ki ülkenin yaşadığı sorunlar var. Ancak bu sorunların nedeninin siyasi iktidar değil, pandemi ve sonrasında küresel dünyanın yaşadığı sıkıntıların ve en son da Rusya-Ukrayna savaşının yansımaları olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Bunun yanında içimizdeki siyasi muhterislerin de, sonuna ve sonucuna bakmadan, sadece Cumhurbaşkanımıza olan düşmanlıkları üzerinden oluşturdukları algılar ve manipülasyonların da, insanımızın aklını karıştırdığını ama günün sonunda yine de bu ülkenin ve milletinin selametinin Cumhurbaşkanımızın riyasetindeki AK Partili kadrolarla mümkün olacağını kabul ettiklerini görmekten de mutluluk duyuyoruz,” dediler.
 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2023, 11:45

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17