Polis, Kartal'da Uyuşturucu tacirlerini birer birer enseliyor.

Uyuşturucu tacirleri Uyuşturucuları artık kandırdıkları çocuklara sattırıyorlar.

Polis, Kartal'da Uyuşturucu tacirlerini birer birer enseliyor.
Polis ile uyuşturucu taciri arasında nefes kesen kovalama.


Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü başarılı İlçe Emniyet Müdürü Efkan Korkmaz’ın emrinde uyuşturucu tacirlerine baskın üstüne baskın yapıyor.


9 Ocak 2017 günü öğlen saatlerinde Esentepe Mahallesi’nde Gri renkli bir aracın uyuşturucu sattığı ihbarı üzerine emniyet güçleri harekete geçti. Aracı takibe alan polislerin megafonla ve sirenlerle dur ikazına uymayarak kaçan şahısla Soğanlık Caddesi’ne kadar kovalamaca devam etti. Karlıktepe Boztepe Sokak’ta aracın camından siyah poşet ve silahı dışarı atan vatandaş kaçarak aracı bir mahale park etti. Aracın boş olduğunu gören emniyet güçleri kaçan H.K. isimli şahsı park halinde ki başka bir aracın altına saklandığını görüp etkisiz hale getirdiler. H.K. isimli şahıs alınan doktor raporu ile Çocuk büro amirliğine getirildi.

Şahsın yapılan üst aramasında ;

1.Uyuşturucu satışından elde ettiği değerlendirilen 930 TL para

2.Bir(bir) adet torbacı tabir edilen şahsın kullanmış olduğu eski S… marka basit telefon çıkmıştır.

Ayrıca şahsın kaçarken attığı siyah renkli Zoraki Mot, Kurusıkı silah bu silaha ait 5 adet fişek, siyah poşet içerisinde toplam ağırlığı 32.7 gram Bonzai olduğu değerlendirilen uyuşturucu madde ele geçirildi.Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2017, 02:29

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17