Tamer Çakıroğlu, "Biz çok büyük bir aileyiz."

Geleneksel "Yaza merhaba kahvaltısı" Tuzlalıları bir araya getirdi.

Tamer Çakıroğlu, "Biz çok büyük bir aileyiz."

Tuzla’nın sevilen İş İnsanı Tamer Çakıroğlu Geleneksel “Yaza Merhaba Kahvaltısı” ile yine yüzlerce Tuzlalıyı bir araya getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyeleri; Nevzat Ünlütürk Sayın Şahin Gürz, MHP İstanbul Milletvekili Adayları; Erdem Doğruer, Suat Altınkaynak, İlker Çakıroğlu, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları; Hakan Çeçen, Kürşat Kaşıkçı, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sayın Talha Tayfur, MHP Tuzla İlçe Başkanı Arslan Ali Baş, Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Halit Yıldırım, Tuzla 1954 Spor Kulübü Başkanı Necdet Şule, muhtarlar, STK Başkanları ve Tuzla Su Ürünleri Kooperatifi üyeleri katıldı.

Kooperatif merkezinde, açık havada yapılan programda; selamlama konuşmasını Başkan Tamer Çakıroğlu yaptı.

Çakıroğlu; “Kah balıkta, kah sporda, kah ticarette son olarak siyasette hep sizlerin teşviki ve ısrarı ile belirli yollar aldık. Doğru olanı yapmaya ve aynı kararlılıkta yürümeye devam ediyoruz” dedi.

Başkan Tamer Çakıroğlu: “Acı, tatlı her günümüzde birlikteyiz”

Tuzla’nın sevilen ismi Tamer Çakıroğlu şöyle konuştu; “Kıymetli dostlarım, değerli amcalarım, abilerim, elleri öpülesi teyzelerim, analarım, ablalarım, kendi güzel, yüreği güzel kardeşlerim; iyi ki buradasınız. İyi ki yanımdasınız. Hoş geldiniz, onur verdiniz. Kendimi bildim bileli sizlerleyim, acı, tatlı her günümde yanımda olan sizlersiniz. 30 seneden bu yana merhaba ettiğim, kâh birlikte güldüğüm, kâh birlikte yas tuttuğum ama zorlukta, mutlulukta ve her koşulda omuz omuza verdiğim biricik ailem yine yanımdasınız.”

Başkan Çakıroğlu: “Biz çok büyük bir aileyiz”

Başkan Çakıroğlu konuşmasına, Tuzla Su Ürünleri Kooperatifinin sayısal olarak çoğunluğuna ve yanı sıra kooperatifteki birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Şöyle devam etti: “35 yıldan bu yana semtime, Tuzla’ya kendini adamış bir kardeşinizim. Nerede ise 6 yıldır buraya Su Ürünleri Kooperatifine mesaimi veriyorum. Dışarıda binlerce ailem var. Artık burada da öyle bir bağım, ailelerim var. Bakınız burada yaklaşık 500 kişi çabalıyoruz. Her birinin çalışanları var. Onlar ve onların ekmek verdikleri ile birlikte Tuzla’da yaklaşık 40-50 bin nüfusumuz var. Anlayacağınız biz çok büyük bir aileyiz.”

Başkan Çakıroğlu: “Sizlerin teşvik ve ısrarı ile yol alıyoruz”

“Doğru olanı yapmaya ve aynı kararlılıkta yürümeye devam ediyoruz” diyen Başkan Çakıroğlu sözlerini şöyle sonlandırdı: “Aynı sokakları, aynı havayı, aynı güneşi, aynı ülkeyi, aynı ülküyü, aynı tarihi, aynı önderi, aynı bayrağı paylaştığım, gülüşümün de gözyaşlarımın da beraber olduğu, siz değerli arkadaşlarım, dostlarım, kıymetli ailem; kâh balıkta, kâh sporda, kâh ticarette son olarak siyasette hep sizlerin teşviki ve ısrarı ile belirli yollar aldık. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Saygılar sunuyorum”

Programda çocuklar da unutulmadı!

Açık havanın keyfini yalnızca büyükler değil, çocuklar da çıkardı. Herkesin düşünüldüğü programda çocuklar için de palyaçolar getirildi. Yanı sıra dondurmalar ve patlamış mısırlar ile çocuklar Pazar gününün keyfini çıkardı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2023, 22:54

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17