Kartalspor’a kongre ile yeni başkan seçildi. Kartalspor Yönetim kurulu isim listesi.

Hızla çöküşe geçen Kartalspor umudunu Kartal Belediyesi başkan yardımcısı Ali Apaydın'a bağladı.

Kartalspor’a kongre ile yeni başkan seçildi. Kartalspor Yönetim kurulu isim listesi.
Kartalspor Kulübünün 3 Aralık 2016 Cumartesi günü yapılması planlanan fakat gerekli çoğunluk sağlanamadığı için 10 Aralık 2016’ya ertelenen Olağanüstü genel kurulu bugün çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirildi.

Çoğunluk aranmaksızın yapılmasına rağmen son yıllarda gerçekleştirilen en yoğun katılımlı genel kurul oldu.

Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Kartalspor Olağanüstü Genel Kurulu açılış ve sunuş konuşmasını As Başkan Sirvet Küçükakyüz yaparken Divan Başkanlığına Kenan Çakal, Divan Katipliğine Nasır Süleymanoğlu ve Burhanettin Sönmezalp seçildi.

Divan Heyetinin seçilmesi ile birlikte Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunarak gündem maddelerine geçildi.

As Başkan Sirvet Küçükakyüz Faaliyet Raporunu, Fuat Karşıyaka Bilanço ve Gelir Tablosunu, Nevin Şahan Denetleme Raporunu, Ramazan Oğuz ise Tahmini Bütçeyi haziruna ayrı ayrı okudu.

Divan Başkanının yeni yönetime Bütçe Tadillerinde yetki verilmesini delegelerinin oyuna sunmasından sonra Yönetim Kurulunun seçimine geçildi. Divan Başkanlığına Ali Apaydın’ın sunduğu liste dışında başka bir liste sunulmamasından dolayı açık oylamaya geçildi.

Yapılan oylama sonucunda Ali Apaydın ve Yönetim Kurulu oy birliği ile seçimi kazanırken yeni başkan Ali Apaydın’dan önce bakanlığı devreden Taner Özdemir kendi dönemi ile ilgili mali bilgiler vererek yeni yönetim kuruluna başarılar diledi. Dilek ve Temenniler kısmında Ersin Eğin ve Ali Osman Boran söz alan isimler oldu.

Kartalspor’un yeni Başkanı Ali Apaydın, teşekkür konuşması için kürsüye çıkarken Genel Kurul Üyelerine kendini tanıttı. Kartalspor’daki mali tablodan bahseden Apaydın, öncelikli hedefinin mali disiplin ve kurumsal yapı olduğunu belirterek Kartalspor’un geleceğini kurtarmak adına mali disiplinin sağlanması gerektiğini dile getirdi ve Taner Özdemir ve yönetim kurulunun da başarılı bir yönetim sergilediğini belirterek genel kurul üyeleri huzurunda teşekkür etti.

Bu görevin kendisini heyecanlandırdığını söyleyen Ali Apaydın, her işi kendisinin yapamayacağını bu nedenle profesyonel bir ekiple bu görevi icra edeceğini belirtip, bir önceki yönetim kurulundan neden istifa ettiğinin de cevabını vermiş oldu.

Ali Apaydın konuşmasını her zaman Kartalspor’a destek olan ve bu desteğini bugünde sürdüren Kartalspor Onursal Başkanı ve Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür ederek sonlandırdı.
Kartalspor Yönetim Kurulu önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı gerçekleştirecek.


Yönetim Kurulu (Asil)

Ali Apaydın (Başkan)
Cengiz Türkmen
Yasin Sülük
Ali Kemal Özdemir
Cemal Şahan
Burak Ayata
Özgür Sevindik
Yaşar Tan
Serkan Budak
Hakan Doğan
Burak Uzuntaş
Nurettin Canpolat
Sayit Karagöz


Yönetim Kurulu (Yedek)

Güray Ünseven
Gökhan Akbulut
Meliha Ersoy
Nurettin Yazar
Eray Emiralioğlu
Özcan Yıldırım
Tarık Toçoğlu
Erdal Yiğit
Arda Savaş
Can Lazoğlu
Erdal Dursun
Cemil Baltacı
Nedim Pörüklü
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2016, 11:03

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17