Meşhur Edirne Ciğercisi Çağdaş Restaurant, Kartal'da dualarla açıldı.

Kartal'ın kaliteli, hijyenik ve güler yüzlü personeli ile enfes kebap çeşitlerini sunan bir mekanı oldu.

Meşhur Edirne Ciğercisi Çağdaş Restaurant, Kartal'da dualarla açıldı.

Atalar Çanakkale Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Çağdaş Restaurant coşku dolu bir törenle açıldı.

Açılışa Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan, Kartal Belediye Meclisi Başkanvekili Yılmaz Tuncer, Kartal Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Haydar Göksoy, İSTGAD İstanbul Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Aytekin Yaşar ve başkan yardımcısı Bayram Şahin, CHP İlçe yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

---

---

İş insanı İbrahim Çam'ın işletmeciliğinde açılan Çağdaş Restaurant, müşterilerine günün her saati hizmet vermeye hazır.

--

--Açılışta konuşan Kartal belediye Başkanı Gökhan Yüksel "Kartalımıza yeni bir işletmenin kazandırılması bizi memnun etmiştir. İlçe esnafının kazanması, Kartal'ın da kazanması anlamını taşır. Bu yüzden bu işletmeyi açan İbrahim Çam ve arkadaşlarını kutluyor, bereketli bol kazançlar diliyorum" dedi.

--

---32 yıldır restaurant işletmeciliği yapan ve bu aşkını Kartal'a taşıyan iş insanı İbrahim Çam ise şunları söyledi:"25 yıllık işletme birikimimizi Kartal'a taşıdık. Burada Edirne Ciğeri'nden kebap çeşitlerine, Beyran'dan işkembe çorbasına kadar her türlü lezzeti Kartal ve Atalar halkının hizmetine sunacağız. Amacımız müşterilerimizin damaklarına iyi bir tad bırakmak. Damak tadını bilenlerin yeni adresi Çağdaş Restaurant olacaktır, hiç şüpheniz olmasın. Kaliteli, hijyenik ve titiz hizmetimizle müşterilerimizi memnun etmeye çalışacağız."

---

Çağdaş Restaurant

Çanakkale Caddesi Muratlı Sokak No.15 Atalar - Kartal / İST.

Tel. : 0537 032 10 35

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 22:55

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17