Hiper aktif Muhtar Erhan Gülmüş'ten Minikleri heyecanlandıran yarışma!

Atalar Mahallesi Muhtarı Erhan GÜLMÜŞ'ten anlamlı yarışma.

Hiper aktif Muhtar Erhan Gülmüş'ten Minikleri heyecanlandıran yarışma!
Göreve geldiği günden bu zamana kadar yaptığı etkinliklerle ve başarılı hizmetleriyle adından sıkça söz ettiren Atalar Mahallesi Muhtarı Erhan GÜLMÜŞ'ten bir etkinlik daha gerçekleştirdi.

Minikler için okuduğunu anlama yarışması adı altında gerçekleşen bu etkinliğe ilgi büyüktü. 

Atalar Mahallesinde düzenlenen bu yarışmaya Saffet Simavi Ortaokulu Müdiresi Emine Barbaros, Ak Parti 1. Bölge Milletvekili adayı Şükrü Kontuk, Kartal Belediyesi Meclis üyesi Gökhan Yüksel, İlçem Gazetesi imtiyaz sahibi Aytekin Yaşar, İstanbul34 Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Karaca, İstanbul Yörük ve Türkmen Dernek Başkanı Faruk Şahin ve Günedoğuş gazetesi adına Arzum Tampınar katıldılar. 

24 Kasım Öğretmenler günü yaklaşması münasebetiyle Yarışmaya katılan Saffet Simavi Orta Okulu Müdiresi Emine Barbarosa verilmek üzere bir pasta yaptıran minik öğrenciler hediyelerini öğretmenlerine sundu. Yarışmaya katılan öğrencilerden birinin doğum günü olması sebebiyle kendisine hediye edilen pastayı Minik öğrencisiyle paylaşan Müdire hanım salondan büyük alkış aldı. Ayrıca öğretmenler günü şiir yarışmasını kazanan Melek Dilara Göler hediyesini Saffet Simavi Ortaokulu müdüresi Emine Barboros hanimefendiden aldı. Sınava 87 cocuk katıldı. 2005, 2006 ve 2007 doğumlu çocuklar arasında test usulü yapılan yarışmada 15 soruya 20 dk verildi. 

Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak ve okuduğunu anlamalarını sağlamak adına düzenlenen bu yarışmada 1. olan Kartak Kıraç okulları öğrencisi Cemre Yüksele ödülünü Kartal Belediye Meclis üyesi Gökhan Yüksel verdi. Kartalın abisi Ebubekir TAŞYÜREK telefonla katılarak 1.2.3 ye kitap seti hediye sözü verdi.


Yarışmada; 


1.Cemre Yürek 
2.Umut Berk Teker
3.Ceyda Altun

Öğretmeni için en güzel şiiri yazmak için yarışan  ve bugüne anlam katan  minik öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 


Başarılı muhtarımıza siz okuyucularımız adına teşekkürler ediyoruz.  Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 16:34

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17