Yusuf Halaçoğlu “Isıracak it dişini göstermez!“

MHP'li Yusuf Halaçoğlu, geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa Viranşehir'de BDP'li İbrahim Binici'nin polislere silah çekip tehdit etmesini twitter üzerinden 'it' benzetmesiyle eleştirdi.

Yusuf Halaçoğlu “Isıracak it dişini göstermez!“
HABERİN GALERİSİ
İSTANBUL MANZARALARI

İSTANBUL MANZARALARI

MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Anayasa Uzlaşma Komisyonu'nun çalışmaları mart sonuna kadar bitmediği takdirde kendi tekliflerini hazırlayacaklarını belirten Başbakan Erdoğan'ın, "Şimdi BDP ile anayasal değişiklik yapmaya sayımız yetmiyor. Ama referandum noktasında anlaşabilirsek onlarla da müşterek adım atabiliriz" dediğini hatırlattı.


SIRRI SAKIK'IN YAPTIĞI IRKÇILIK

BDP Milletvekili Sırrı Sakık'ın yaptığı bazı açıklamalara da yine Twitter üzerinden yanıt veren Halaçoğlu, "Geçen gün Sırrı Sakık bu ülkenin Kafkasya ve Balkan göçmenlerinin vatanı olmadığını söyledi. Onlar bu ülkenin gerçek sahipleri. Irkçılığa bakın" diye yazdı.

BİNİCİ'YE "İT" BENZETMESİ

Kayseri milletvekili Halaçoğlu, BDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici'nin kısa süre önce Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde, BDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici'nin, kalabalığı dağıtmak için gaz bombası kullanan polislere yönelik silah çekme girişimini de değerlendirdi.

Halaçoğlu, "Elini beline atan bir BDP'li var ya. Silahını çıkarırsa tak gözünden vururmuş. Isıracak it dişini göstermez ata sözünü hatırlatırım" diye yazdı.kaynak : haber7

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2013, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17