Zeki Karaismailoğlu "Kartal Belediye Başkanlığına Adayım!"

Kartal’ın tanınmış simalarından ve İHL kökenli Zeki Karaismailoğlu, AK Parti’den Kartal Belediye Başkan adayı olmak için yoğun bir çalışma başlattığını söyledi.

Zeki Karaismailoğlu

Trabzon doğumlu olan Zeki Karaismailoğu Kartal Kızılay Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi. Bölgede çok geniş bir çevresi olduğu belirtilen Zeki Karaismailoğlu, “15 yıldır Kartal’da yaşıyorum, Kartal’ın bugüne kadar çözümlenemeyen sorunlarını da biliyorum. Kartal’da eşimle birlikte Eczanemiz var, Marketim var. Ayrıca İnşaat Müteahhitliği yapıyorum. Kartal’ın sorunlarını ben çok iyi biliyorum. Onun için ben bu sorunları çözerim düşüncesiyle Kartal’a ve Kartal halkına hizmet etmek için Kartal Belediyesi Başkan adayıyım.” Hatırlatması yaptı.

SAYIN BAKAN’LA GÖRÜŞTÜM

Spor kökenli eski bir Bürokrat olduğunu kaydeden İş adamı Zeki Karaismailoğlu, şöyle devam etti: “  Kartalın 20 Mahallesi ve iki semti olan Soğanlık ve Yakacık’ta çok geniş çevrem var. Ailemle ve çevremle görüştüm.  Önce İçişleri Bakanımızla aile içinde görüştük. Aile büyüklerimle de görüştük. Her kesim beni destekliyor. Adaylığım kesinleşince Kartal ve Kartal halkı kazanacak. Siyasi büyüklerimiz var onlarla görüştüm onlarda destekliyor. Daha iyisini yapacağız inşallah” yorumunu yaptı.

KARTALI ÖRNEK BİR İLÇE YAPACAĞIZ

Karaismailoğlu, “  Kartal İstanbul’un en büyük ilçelerinden bir tanesi Kartalın halkı Kartal esnafından alış veriş etmiyor.  Kartalın halkı Pendik’ten ve Maltepe’den alış verişini yapıyor.  Kartal’da doğru düzgün otopark sistemi ve alış veriş merkezi yok.  Kartalı ikiye bölen bir Tren yolu sorunu hala çözüm bekliyor. Kartal İstanbul’un en eski İlçelerinden birisi olmasına rağmen en kalabalık ilçelerinden biri olmasına rağmen gelişemedi. İnşallah Kartal’ı ekibimle birlikte örnek ve güzel bir ilçe yapacağız. “dedi.

BAŞKANLIK SEÇİMİNİ AÇIK ARA KAZANIRIM

Mensubu olduğu parti tabanının ve parti büyüklerinin de desteklerini aldığını hatırlatan AK Parti Kartal Belediyesi Başkan adayı Zeki Karaismailoğlu, “ Kendi insanımıza kendi vatandaşımıza hizmet etmek için yola çıktık ve hizmete talip olduk. Allah kısmet ederse Kartal’da açık ara seçimi kazanacağım, kazanmak zorundayım. Her görüşteki seçmenin oyunu alacağıma inanıyorum. Özellikle Karadeniz seçmeni benim Kartal belediye başkan adayı olmam için yoğun bir çalışma başlatacaklar. Daha çok önemli açıklamalarım ve Kartal ile ilgili çok önemli projelerimiz var. Henüz erken Kartal’ın çok sorunu var.  En önemli sorunu şudur demek yanlış olur bence.  Kartal’ın her sorununu en önemli sorun olarak görüyoruz ve kabul ediyoruz. Bence en önemlisi şu Tren yolu Kartalı ikiye bölüyor Kartal’ın sıkıntısı var. Sıkıntıları ortadan kaldıracağımızın tahüdünü şimdiden veriyorum. Alış veriş merkezleri yok, otopark yok. Yok oğlu yok. Bunları çözdüğümüzde insanlar yavaş yavaş rahatladıklarını fark edecekler. Kartal sahiline hiçbir şey yapılmamış sahili kahvelerle doldurmuşlar.  Sahilde gezecek zaman harcayacak bir yer ve ortam yok.  Kartalla ilgili MEGA Projelerimi daha sonra açıklayacağım.” İfadesini kullandı.

MAKAM ODASI KAPIM AÇIK OLACAK

Kartalın sevilen ve güven duyulan ismi Zeki Karaismailoğlu, Kartal halkına şöyle çağrıda bulundu: “ Kartal halkına özellikle şöyle bir açıklamada bulunmak istiyorum. Allah kısmet ederse, adaylığımda kesinleşirse seçimi açık ara kazanacağım zaten belli. Kartal Belediye Başkanı seçildiğimde önce Kartal ve Kartal halkı kazanacak. Belediyecilikte uzmanlaşmış kadroları görevlendireceğiz. Bu arada makam odasının , başkan yardımcılarımın ve birim müdürlerimin makam kapıları açık kalacak. Halkından uzak değil, halkın yanında olacak bir başkan olacağımın sözünü şimdiden veriyorum. Kartal halkı bana oy verdiğinden bir kere katiyen pişmanlık duymayacak. Herkesin sorunu ile kendi sorunum gibi ilgileneceğim. Daima Kartal halkının arasında olacağım çünkü ben halkın arasından gelen bir insanım. Kartal Belediye Başkanı seçilir seçilmez parti rozetimi yakamdan çıkaracağım. Din ve Messep ayrılığı katiyen yaplayacağım ve herkese eşit yaklaşacağım. En önemlisi Kartal halkını samimiyetle kucaklayacağım. Bütçemi Kartal ve Kartal halkının ihtiyaç duyduğu ve arzuladığı hizmetler için harcayacağım.

Yani belediyenin  bütçesi çarçur edilmeyecek. Fakirlikle garibanlıkla mücadele edeceğim. İlgisizliği tamamen ortadan kaldıracağım. Personelimin ve taşeron işçilerimin aylıklarını gün geçirmeden ödeyeceğim. Tüketen değil, üreten bir belediye oluşturacağım. Onun için Kartal halkı bu  son  şansını çok iyi kullanmalı ve AK Parti adayı kim olursa olsun. Ona oy versin. Kartallın bir beş  yıl daha kaybetmeye tahammülü yok. Kartal halkının teveccühü bizden yana olursa, beni desteklerlerse  sonuçta Kartal ve Kartal halkı kazanacak. Kartal’da nasıl belediye başkanlığı yapılır ben onlara göstereceğim. Bu konularda çok daha önemli açıklamalarım ve tahütlerim olacak. Ama daha erken.

Bu arada  gençlerimize de bir ağrıda bulunmak istiyorum. Gençler sizin için gerekiyorsa yapacağım. Önce sizlere İş ve spor sahaları açacağım. Bende sporun içinden gelen bir kardeşinizim. Uzun yıllan Judo sporu, deniz sporları yaptım, bir sürede futbol oynadım. Bana ve ekibime güvenin ve tercihinizi benden yana yapın. Pişman olmayacaksınız… 
Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2013, 09:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
belediye taşeron işçileri
belediye taşeron işçileri - 11 yıl Önce

belediye taşeron işçileri artik seçimleri bekliyor başkan adaylarinin belediye taşeron işçilerini düşünmesi iyi bir gelişme ama kartalda her vatandaşin kendine göre sikintisi var herkesi dinlemek herkesden görüş almak çok önemli kolay gelsin zeki bey sizede başarilar dileriz.

ikramiyesiz memurlar
ikramiyesiz memurlar - 11 yıl Önce

kartal belediyesinde çalışan bir çok memur arkadaşım sadece personelimi mağdur etmeyeceğim dediğiniz için arkanızda olacaktır.param yok nameleri atan bir başkan yerine önceliğim sizsiniz diyen bir başkana ihtiyacımız var.teşekkürler.

hatice mümtazoğlu
hatice mümtazoğlu - 11 yıl Önce

kartallı olarak bunda önce ak parti'yi gördük.hizmet yoktu.şimdi chp'yi görüyoruz yine hizmet tok.ben şahsen saadet partisine atmayı düşünüyorum.

hasan
hasan - 11 yıl Önce

başkan adaylığını açıkla,sonra çekiliyorum de meclis üyeliğini kap klasik türkiye siyaseti.kim aday olur bilmiyorum ama eğer düzgün aday çıkmazsa,ikinci facia yaşanır.altunok öz çantada keklik değil,sayın başbakan kartalla yakinen ilgilenecektir.

SIRADAKİ HABER

banner17