Metin KÜLÜNK, ''12 yıldır yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.''

Metin KÜLÜNK Kartal'da irtibat bürosu açtı.

Metin KÜLÜNK, ''12 yıldır yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.''
İstanbul’un abisi Metin KÜLÜNK 28 Nisan 2015  Salı günü Kartal’da esnaf ziyareti ve mahalle seçim irtibat bürosu açılışına katıldı. 

7 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Kartal’da esnaf ziyaretlerinde bulunan Külünk sıcak, samimi ve içten davranışlarıyla halkın sempatisini kazandı. 

Esnaf ziyaretleri sonrasında Çavuşoğlu Mahalle İrtibat Bürosunun açılışına katılan Külünk,  2001 yılı öncesi Türkiye ile bugünün Türkiye’ si arasındaki farkı dile getirdi.  “Seçmenlerimizi tek tek ziyaret edeceğiz.  12 yıldır yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.”

Metin Külünk, “Başkanlık sistemi ile istikrarsız yönetimlerin sona erecektir. Dinamik, pratik, çabuk bir devlet ve kararlı bir yönetim modelinin geçerli olduğu yeni bir Türkiye geçilecektir. Başkanlık sistemi ile beraber dar bölge seçim modelini hayata geçirecek ve Kartal, Maltepe, Pendik gibi ilçeler kendi milletvekillerini kendilerini seçecekler” dedi.

Külünk, Geçmiş iktidar ve yerel yönetimlerin yaptığı yanlışlardan bahsederek bu yanlışların ülkeyi nasıl bir felakete götürdüğünü anlatarak ve Ak Parti iktidarında ülkenin ne gibi hizmetlere kavuştuğundan bahsederek konuşmasını tamamladı.

“Çavuşoğlu seçim irtibat büromuzda, 7 Haziran seçimlerinden zaferle çıkacağımız hizmetlerin yapılacağını temenni ediyorum” diyerek  açılışı gerçekleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 19:13

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17