Kartal'ın paralarıyla kimleri içirdin! haberimize tekzip talebine, yargıdan RED!

İlçem Gazetesi her zaman gerçekleri belgeleriyle yazdı. Bazı AHLAKSIZLAR gibi seçime 1 gün kala KARALAMA maksatlı gazete yapmadı.

Kartal'ın paralarıyla kimleri içirdin! haberimize tekzip talebine, yargıdan RED!
Haberlerimizle kimseye bel altı vurmadığımız gibi, inancımız gereği doğruları manşetten MERTÇE sorular sorarak cevaplarını da KAMUOYU ADINA yayınlamak için muhataplarından istedik.


13 / 03 / 2014 tarihli gazete baskımızda "Altınok Öz'e soruyoruz, Kartal Belediyesinin paralarıyla Kimleri içirdin?" diye sormuştuk.


Altınok Öz, 26 / 03 / 2014 tarihinde İstanbul Anadolu 31. Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak TEKZİP TALEBİ'nde bulundu. Altınok Öz'ün vekili Avukat Perihan Sevim Gazetemizin haberinin gerçek olmadığını iddia ederek ilgili haberin tekzip edilmesini talep etti.


YAŞASIN ADALET


Altınok Öz'ün tekzip talebine Türkiye Cumhuriyeti mahkemesi TEKZİP'i kamuoyu yararı taşıdığı için RED ETTİ.İlgili hükümde "Talebe konu yazının bütünlüğü göz önünde tutulduğunda, haberin belgelere dayandırıldığı, haberin kamu yararı taşıdığı, özle biçim arasında ki dengenin korunduğu, kişilik haklarına saldırıdan söz edilemeyeceği anlaşılmış, tekzip talebinin REDDİNE hüküm kurulmuştur." kararı verildi.

 

Haberimizde gerçek belgeleri basarak "Gazetemizin ulaştığı belgelerde ve faturalar da Kartal'lıların paralarıyla bira, rakı, viski, kırmızı şarap, fıçı birası yurt dışında lüks otel de içildiğini gösteriyor. Fatura bedeli kesilen para ise Bulgar parasıyla 10 bin leva.

İŞTE O GERÇEK BELGELER ;

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2014, 23:42

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17