Ali Apaydın'a soruyoruz, Şahane Sokak nereye kayboldu?

Kartal'da inşaatlarla ilgili şikayetlerin, iddiaların ve ihbarların ardı arkası kesilmiyor.

Ali Apaydın'a soruyoruz, Şahane Sokak nereye kayboldu?
Kartal Belediyesi İmardan sorumlu başkan Yardımcısı Ali Apaydın'a konunun muhatabı olması nedeniyle kamu menfaatleri adına sorular sorup, cevaplarını kendisinden talep ediyoruz.Kartal Belediyesi İmardan sorumlu başkan Yardımcısı Ali Apaydın'ın cebine mesaj atıp haber hazırlığında bulunduğumuzu ve etik gazetecilik adına kendisine söz hakkı vermek istediğimizi belirttik ama dönüş yapmadı. Kartal Belediye Başkanının özel kalemine de
geçtiğimiz günlerde bir inşaatla ilgili ihbarlar hakkında fax çekip cevabını talep ettik, yine dönüş olmadı.İmarla ilgili yaptığımız haberlerden ikincisi için Ali Apaydın'a soruyoruz;

1- Alper İnşaat yol çökertti haberiniz var mı?

2- Alper inşaat'a ceza kestiniz mi?

3- Alper İnşaat Sokağı kendi malıymış gibi kapattı haberiniz var mı?

4 - Alper İnşaat'ın sokağı kapatmasına siz mi göz yumuyorsunuz?

5 - Alper İnşaat'ın sokağı kapattığı için işlem yaptınız mı?

6 - Alper İnşaat çekme payına uydu mu?

7 - Alper İnşaat çekme payına uymadıysa işlem yaptınız mı?

Kartal Belediyesi İmardan sorumlu başkan Yardımcısı Ali Apaydın'a kamu menfaatleri adına sorular sorup cevabını talep ediyoruz.

Savcıları olay hakkında gerekli incelemeyi yapıp, suçlular ve görev suistimali var ise haklarında gerekli hukuki işlemi yapmaya kamu adına davet ediyoruz.


DEVAMI GELECEK...NOT: Haberde adı geçen kurum ve ilgililerin cevapları basın yayın ilkeleri gereği cevap verdikleri takdirde aynı puntolarla sitemizde yayınlanacaktır.


Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2016, 02:20

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17