Kadir TOPBAŞ'ı Kızdırdılar!

Kadir TOPBAŞ'ı Kızdırdılar!

Taksim Meydanı'nda düzenlenen etkinliğe İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile biyolog olduğunu söyleyen bir kişinin tartışması damgasını vurdu.

Ak Parti İstanbul İl Kadın Kolları, Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilişinin 77. Yıl Dönümü dolayısıyla Taksim Meydanı'ndan etkinlik düzenledi. Etkinliğe İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da katıldı.Topbaş, Cumhuriyet Anıtı'na çelenk konulmasının ardından AK Partili kadınların meydana kurduğu "Kadına Şiddete Hayır" kampanyasının yürütüldüğü çadırı ziyaret etti. Topbaş, kampanyaya destek için imza attı.

MORALİ İKİ KİŞİNİN LAF ATMASIYLA BOZULDU

Topbaş, kürsüye çıkarak konuşma yapacağı sırada ilk olarak bir kişinin “partinizde kadına ne kadar yer veriyorsunuz?" sorusuyla karşılaştı. Meclis üyesi kadınların sayısıyla cevap veren Topbaş yerine geçeceği sırada biyolog olduğunu söyleyen başka bir kişinin “Denizlerin kirletilmesinde İSKİ'nin sorumluluğunu söyleyebilir misiniz bize" sorusuyla tekrar geri dönerek soruyu soran kişiyle tartışmaya başladı.

Yaptıkları icraatları takip etmemekle suçladığı kişiyle uzun bir süre tartıştı. Daha sonra kürsüye çıkan Topbaş burada da kadına yönelik şiddetten bahsettikten sonra uzun bir süre deniz ve çevre kirliliğine karşı aldıkları önlemleri anlattı. (Haber 3)

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2011, 06:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17