Sürpriz yapan Kaymakam, sürprizle karşılaştı.

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, 23 Nisan doğumlu çocuklara doğum günü sürprizi yapacaktı sürprizle karşılaştı.

Sürpriz yapan Kaymakam, sürprizle karşılaştı.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamayan 10 çocuğa, Kartal Kaymakamlığı koordinesinde Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerince doğum günü sürprizi yapıldı.

Kartal Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu ile Kartal Kızılay Şubesi, çağrılar kapsamında evde kalanların ihtiyaçlarını gidermeye devam ederken, doğum tarihi 23 Nisan olan çocukları da unutmadı.

Kaymakamlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla doğum tarihleri aynı gün olan çocukları belirledi. Belirlenen adreslere gidilmeden önce Kartal Kaymakamlığı konutuna geçen ekipler, 23 Nisan doğumlu olan Kartal Kaymakam Abdullah Demir'e de doğum günü sürprizi yaptı. Pastada ki mumları üfleyen Demir, çocuklara sürpriz yapmaya giderken sürprizle karşılaştığını ve mutlu olduğunu ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Daha sonra Kaymakam Demir ile beraberindeki ekip, ilçede yaşayan 8 yaşındaki üçüz kardeşler Bilge, Beyza ve Mustafa Uzun'un evine gitti. Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerini pastayla gören çocukların mumları üflerken yaşadıkları mutluluk yüzlerine yansıdı. Kaymakam Demir'in "Büyüyünce ne olmak istiyorsunuz?" sorusuna üçüz kardeşlerden Mustafa "Doktor olmak istiyorum", Bilge, "Veteriner olmak istiyorum", Beyza da "Unuttum" karşılığını verdi.

Kartal Kızılay Şube Başkanı ve Vefa Grubu Koordinatörü Hüseyin Özkul ise sokağa çıkamayan çocukların neşeleneceği bir şey yapmak istediklerini ve böyle anlamlı bir günde anlamlı bir doğum günü kutlaması yapmayı planladıklarını belirtti. 
 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2020, 00:21

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17