Kartal CHP’den bir garip Tekzip!

Yunus Fırat Aydın'a verilmesi gereken cevap ve tekzip gazetemize geldi!

Kartal CHP’den bir garip Tekzip!

Gazetemiz geçtiğimiz günlerde Kartal Belediye Meclis Üyesi Yunus Fırat Aydın’ın açıklamasını yayımlamıştı.

O haberde, Sayın Aydın’ın iddialarını gündeme taşımıştık.

İşte o haberimiz;

Yüksek Seçim Kurulu mühürsüz pusula kararını CHP'nin oyuyla aldı!

Günün en tartışılacak açıklaması!

Yüksek Seçim Kurulu mühürsüz pusula kararını CHP'nin oyuyla aldı!

Kartal Belediye Meclis Üyesi Yunus Fırat Aydın'dan çok konuşulacak flaş açıklama.

Aydın, “YSK’da CHP’nin de temsilcisi olduğunu unutmamak gerekir.

Kartal Belediyesi Ak Partili Meclis Üyesi Yunus Fırat Aydın yaptığı açıklamada; “Yüksek Seçim Kurulu’nun almış olduğu mühürsüz pusula kararı oybirliği ile alınmıştır. YSK’da CHP’nin de temsilcisi olduğunu unutmamak gerekir.


Kartal seçim kurulunda mühürsüz oy pusulalarının geçerli sayılma talebi CHP’den gelmiş ve İlçe seçim Kurulunda da oy birliği ile geçerli kararı verilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine…" dedi.

Kartal CHP’den bir garip Tekzip!

Kartal Belediye Başkan danışmanı (CHP eski ilçe başkanı) Sayın Haydar Oğuz gazetemize bir tekzip metnini elden getirerek bunu yayınlamamızı rica etti. Ancak bize getirilen tekzipte ne hikmetse Kartal Belediye Meclis Üyesi Yunus Fırat Aydın’ın açıklaması olduğuna hiç değinilmemiştir. Tekzipte Sanki biz kendimiz bu iddiaları uydurmuşuz gibi “Aynı puntolarla yayınlanmasını, aksi takdirde yasal haklarımızı kullanacağımızı ifade ederiz! Yalan haberdir” denilmiştir.

Amatörce, tekzip skandalı!

Gazetemiz bu tekziple yalan haber yapmakla itham edilmiştir. Bizim için mahkeme tarafından gelmeyen ve dolayısıyla hiçbir yasal karşılığı olmayan bu tekzibi, sırf sayın Haydar Oğuz’un hatırı için yayımlıyoruz. Bu tekzibi yazanları ve gazetemize gönderenleri haberi okuma ve anlama konusunda kendilerini (check) çek etmelerini de acil tavsiye ediyoruz. CHP Kartal İlçe Başkanlığını'nında bu tekzipten haberdar olup olmadığından açıkçası endişeliyiz.

İşte o tekzip;

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2017, 03:11

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17