Kartal'a Mimar eli değecek

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu kahvaltıda, AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Mimar Hüseyin KARAKAYA muhtarlarla bir araya geldi.

Kartal'a Mimar eli değecek

Toplantı AK Parti Kartal ilçe başkanı Nimet GÜNDOĞDU, Belediye Başkan adayı Mimar Hüseyin KARAKAYA, meclis üyesi Haydar GÖKSOY,  ilçe yürütme kurulu üyeleri, ilçe gençlik kolları başkanı, ilçe kadın kolları başkanı ve mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşti.  

 
KARTAL’A MİMAR ELİ DEĞECEK
Açılış konuşmasını ilçe başkanı Nimet GÜNDOĞDU gerçekleştirdi. GÜNDOĞDU, muhtarlarımız mahallerde devletin en küçük birimi olarak görev yapan, vatandaşın her işine koşturan kişilerdir. Başkan adayımız ile birlikte Kartal da 15 yıllık CHP belediyeciliğine son vereceğiz ve Kartal'a mimar eli değecek.” dedi.
 
KARTALIMIZA ARTI DEĞER KATACAK
Daha sonra söz alan Meclis üyesi Haydar GÖKSOY, “Kartalımızın adayı Mimar Hüseyin KARAKAYA’nın şeçilmesi Kartalımıza artı değer katacak.” diyerek desteklerinin tam olduğu vurgusunu yaptı.
 
KARTAL CAZİBE MERKEZİ OLACAK  
Belediye başkan adayı Mimar Hüseyin KARAKAYA ise, “Kartal'ın eski bir ilçe olmasına rağmen kendisinden ayrılan 5 ilçeden geri kalmıştır. Yemek için, alışveriş için başka ilçelere giden Kartallılar, biz ilçemizi yaşayan bir kent haline getirdiğimizde başka ilçelerden Kartal'a geleceklerdir. Hem sahilimizle hem Aydos’umuzla burası cazibe merkezi olacak. Mahallerimiz de gençler için gençlik kültür merkezleri ve kütüphaneler yapacağız. Kartalımızın marka değeri olan Kartalsporumuzu yeni bir stad yaparak tekrar ayağa kaldıracağız.” dedi.
 
MUHTARLARIMIZ EN YAKIN MESAİ ARKADAŞLARIMIZ OLACAK
20 mahalle muhtarının sorunlarını ve mahallelerdeki problemleri dikkatle dinleyen KARAKAYA, “Muhtarlarımız demokrasi zincirinin en temel halkası ve yerel yönetimlerin halkımıza hizmetteki ilk yüzüdür. Kartal'da görev sürem boyunca en yakın mesai arkadaşlarım olacak muhtarlarımız ile bir araya geldik. Samimi yaklaşımları ve sıcak muhabbetleri için tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.”  diyerek sözlerini tamamladı

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2024, 16:09

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17