Hayat Ver Derneği, 25 tablet hediye edip öğrencileri sevindirdi.

Hayat Ver Derneği öğrencilere tablet hediye edip, sevindirdi.

Hayat Ver Derneği'nin Közkanat Restaurant'ta düzenlediği kahvaltılı toplantıya ilgi büyük oldu.

-

-

Toplantıya katılan misafirler kısaca kendilerini tanıttılar. Daha sonra Hayat Ver Derneği yönetimi, derneğe katkılarından dolayı iş insanları, STK başkanları ve medya mensuplarına plaket takdim etti.

-

Hayat Ver Derneği'nin ev sahipliğinde yapılan kahvaltılı basın toplantısına, Dünya Yaşlanma Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aydın, İbni Sina Enstitüsü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Abdurrahman Dodurgalı, Karadeniz Konfederasyonu Başkanı Sıtkı Ada, İSTGAD İstanbul Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Aytekin Yaşar, İş İnsanı Bayram Zorgül, Sinop Konfedarasyonu üyesi Cihat Uygun ve çok sayıda vatandaş katıldı.

---

---

25 TABLET, 1 AKÜLÜ ARABA

-Hayat Ver Derneği yönetimi, uzaktan eğitime katılabilmeleri için 25 öğrenciye tablet dağıtırken, çalışmak için dernekten bir akülü araba isteyen engelli bir yurttaşımıza da motorlu engelli aracı hediye etti..

-

Kartal'da faaliyetlerini sürdüren Hayat Ver Derneği yönetimi, Dünya Yaşlanma Konseyi ile işbirliği yaparak 2021 yılının tüm dünyada "Türkiye Yılı" olarak kutlanması için ilk imzayı attılar.

-

-

TÜRKİYE YILI!

-Plaket ve ödül töreninin ardından 2020-2021 yılının tüm dünyada "Türkiye Yılı" olarak kutlanması için düzenlenecek ortak çalışma ve işbirliği protokolünün imzaları atıldı.

-

Dünya Yaşlanma Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aydın, imza töreni öncesi şunları söyledi:

-

Birleşmiş Milletler Meclis Başkanı Volkan Bozkır'ın görev sürecinde "Türkiye Yılı"nın kutlanması için kampanya başlatıyoruz. Bu anlamlı kampanyaya ev sahipliğini yapan Hayat Ver Derneği Başkanı Erdoğan Köse ve tüm yönetimini kutluyorum. Bu vesileyle Hayat Ver Derneği artık bir dünya kuruluşu olma yolunda ilk adamını atmış oldu. Türkiye'nin küresel diplomasisini harekete geçirecek olan bu toplantı tarihe not düşecektir."

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2020, 14:14

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17