Programa Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu üyesi İmdat Sevinç, SP Kartal İlçe Başkanı A. İsmail KIZILGÖZ ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Kartal İlçe Başkan yardımcısı Nizamettin Altuntaş, AGD il yönetiminden Kubilay Köker ve Serkan Temel, SP 2009 yılı belediye başkan adayı Hüseyin Karakaya, sivil toplum örgütleri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
![](/images/upload/image/agd-kartal-ilcem-2.jpg)
Yaşar Akçay'ın okuduğu kur-an tilavetiyle başlayan programda AGD Kartal İlçe Başkanı Hüseyin Ayçiçek selamlama konuşması yapmak üzere sahneye gelerek günün anlamı hakkında bilgilendirme yaptı.
![](/images/upload/image/agd-kartal-ilcem-1.jpg)
Programda hatip olarak Atalar Camii imamı Yücel Kara davet edildi.
Sanatçı Ömer Erkin'den seonra sinevizyon sunumu ve şiir dinletisi yapıldı.
![](/images/upload/image/agd-kartal-ilcem-3.jpg)
Program plaketlerin takdimi ile son buldu.
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2013, 16:38
çok güzel bir programdi ilçem gazetesine teşekkür ederiz bu güzel haber vede haberlerinden dolayi