Kadir Topbaş'ı seçimlerde devirmek mümkün gözükmüyor!

"Anketçilerin kralı" Tarhan Erdem'den iddialı Kadir Topbaş çıkışı...

Kadir Topbaş'ı seçimlerde devirmek mümkün gözükmüyor!

Tarhan Erdem, İstanbul Belediye Başkanlığında Kadir Topbaş'a karşı zafer elde edebilmenin ancak iki partinin birleşmesiyle mümkün olacağını söyledi.

Doğru seçim tahminleri ile dikkat çeken araştırmacı Tarhan Erdem, İstanbul Belediye Başkanlığında Kadir Topbaş'ı kimsenin geçemeyeceğini söylerken CHP'ye de yol gösterdi.

Habertürk'te Medya Kritik programına katılan Radikal gazetesi yazarı araştırmacı Tarhan Erdem, Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına ilişkin köşe yazısında yer alan iddialara değindi.

BUNLAR VATANDAŞA BİR ŞEY VEREMEZ

Tarhan Erdem, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ismi geçen Mustafa Sarıgül ve Gürsel Tekin için "söylemleri biliniyor tanınıyorlar, bu isimler vatandaşa bir şey veremez" dedi. Vatandaşa yeni bir şeyler söylemek lazım" dedi

Erdem, İstanbul Belediye Başkanlığı için ismi geçen Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış'ın ise böyle birşeye yelteneceğini düşünmediğini kaydederken Kadir Topbaş'ın İstanbul'da yaptıklarının herkes tarafından bilindiğini ve kabul gördüğünü söyledi.

TOPBAŞ'IN TEK ALTERNATİFİ

Erdem, Kadir Topbaş karşısında seçim kazandırabilecek tek alternatifi de şöyle açıkladı. Eğer CHP ve BDP adı geçen adaylar dışında tek bir aday üzerinde uzlaşırsa ve bunu tabanlarına da kabul ettirirse şansları olabileceğini söyledi.


Kaynak : haber3
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2012, 00:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17