Pendik'in yeni Kaymakamı Osman Tunç, Yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine ise Mehmet Sait Çoban atandı

Görevinden emekliye ayrılan Pendik Kaymakamı Cafer Odabaş’ın yerine Edremit İlçe Kaymakamı Osman Tunç, Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine ise Mehmet Sait Çoban atandı.

Pendik'in yeni Kaymakamı Osman Tunç, Yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine ise Mehmet Sait Çoban atandı

Görevine başlayan İlçe Emniyet Müdürü  Çoban, Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’i de makamında ziyaret etti. 
 

Pendik İlçe Kaymakamlığı görevine, Balıkesir Edremit İlçesi Kaymakamı Osman Tunç atandı. Geçtiğimiz ay emekliliği nedeniyle görevine veda eden Cafer Odabaş’ın yerine atanan Osman Tunç, görevine Ramazan Bayramı’ndan sonra başlayacak. Pendik’in yeni Kaymakamı Tunç, İzmirli ve 1965 doğumlu.  İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlayan Kaymakam Tunç, 1988’de Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.1990 yılında Manisa Kaymakam Adayı olarak göreve başlayan Pendik Kaymakamı Osman Tunç, sırasıyla Aydın-Karpuzlu, Erzurum-Karayazı, Aydın-Yenipazar, Ağrı-Patnos, Manisa- Saruhanlı, Mardin- Kızıltepe, Balıkesir-Edremit ilçesinde Kaymakamlık görevinde bulundu. İçişleri bakanlığının son kararnamesi ile Pendik’e atanan Osman Tunç,  evli ve iki çocuk babası.
 


İlçe Emniyet Müdürü Çoban göreve başladı


İstanbul Emniyet Müdürlüğünde her yıl temmuz ayında gerçekleştirilen il içi emniyet müdürü atamaları sonucu  Pendik İlçe Emniyet Müdürü Faruk Sayın Bütçe Şube Müdürlüğüne atanırken, Bilgi İşlem Şube Müdürü Mehmet Sait Çoban, Pendik’in yeni İlçe Emniyet Müdürü oldu. Ankara nüfusuna kayıtlı olan Mehmet Sait Çoban, 11 yıl İstanbul'da, 1 yıl yurtdışında ve 2 yıl Bitlis Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Çocuk Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

 

Pendik’teki görevine  başlayan yeni Emniyet Müdürü Sait Çoban, Belediye Başkanı Kenan Şahin’i de makamında ziyaret etti. Çoban’a “hayırlı olsun”  diyen Şahin, yeni görevinde başarı diledi.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2013, 23:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17