Özkan Özdemir, Efendi Argunşah'ı uyardı!

CHP Kongresine sayılı günler kaldı.

Özkan Özdemir, Efendi Argunşah'ı uyardı!

CHP Kartal İlçe Başkan Adayı Efendi Argunşah'a cevap yayınladı.

CHP Kartal İlçe Örgütümüzün çok kıymetli delegeleri ve Kartal Kamuoyuna,

Bu güne kadar gayet centilmence götürdüğümüz, parti kamuoyunu tahrik etmeden yürüttüğümüz İlçe Başkan Adaylığı yarışında, dün adaylardan Sayın Efendi Argunşah'ın yapmış olduğu açıklamasındaki;

"Belediye başkanından onay almayan tek adayım ben. Yani herkes gitmiş görüşmüş olabilir ama başkana gidip onay almayan tek aday benim" ifadesi gerek kamuoyunda gerek parti üyeleri ve delegeleri nazarında şaşkınlık yaratmış ve tepki ile karşılanmıştır.

Sayın adayın hedef haline getirdiği, Kartal Belediye Başkanımız ve bizim de yol arkadaşımız olan Sayın Gökhan Yüksel ne tasdik ne de namzet belirleme merciidir. Belediye Başkanımız örgütümüzün içinden çıkmış, Kartal'ın en değerli siyasi makamına yine bu örgütün desteği ile ulaşmış hepimizin ortak değeridir.
 
Kendisinin adını partinin herhangi bir koltuğuna oturmak adına kullanmak ne bizlerin ne de Sayın Argunşah'ın haddi değildir.
 
Her aday çıkmaza girebilir, beklediği oy potansiyeline ulaşamayabilir. Bunu anlarız. Sonuçta bu yarışmanın içinde kazanmak kadar kaybetmek de var.

Ancak, içine düştükleri çaresizlikte  ortaya konulan bu gibi tavır ve sarf edilen sözler en başta Sayın Gökhan Yüksel'i hedef haline getirir ki bu süreçte kaçınmamız gereken de bu olmalıdır.

Parti içi mücadeleye değerlerimizi karıştırmadan bu sürecin tamamlanması en büyük dileğimizdir.

Seçim kazanmak uğruna herkesi hedefleştiren bu anlayışı parti kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Özkan ÖZDEMİR
CHP Kartal İlçe Başkan Adayı 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 00:49

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Devrim
Devrim - 5 yıl Önce

BAK BURDA ÖZKAN BEY ÇOK HAKLI GÖKAN YÜKSEL OYUN OYNUYOR KARTAL ILÇE IÇIN AMA KENDI SIYASI SONU OLACAK CHP DAYATMA DEGIL EYER ILÇE BAŞKANI EFENDI BEY OLURSA CHP KARTALDA BITER BUGUN SECIM OLSA GÖKAN KARTALI ALAMAZ OYUN OYNUYOR BU ADAM KOMŞU DIYIP GEZIYOR ÇOK GULESIM VAR BU IŞE AKRABALARI DA HEPSI DOGUSTAN ŞEF DOGMUS VAY BE LIHAKAT BUMU CHP DE

SIRADAKİ HABER

banner17