Adem Yıldız, "Biz Hazırız..."

AK Parti Kartal Belediye Başkan aday adayı Adem Yıldız, müracaatını AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı'na yaptı.

Adem Yıldız, "Biz Hazırız..."

Adem Yıldız'ın AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı'nda ki müracaatına, ailesi, sevenleri, AK Partililer ve basın mensupları büyük ilgi gösterdiler. Yıldız'ın aday adaylık başvuru evrakını AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu teslim aldı.

YILDIZ, "BİZ HAZIRIZ."

ADAYLIK KONUŞMASINI YAPAN ADEM YILDIZ, "SAYIN İLÇE BAŞKANIM,
SAYIN İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ,
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ DEĞERLİ BAŞKANLARI VE TEMSİLCİLERİ
KIYMETLİ  DOSTLARIM VE DAVA ARKADAŞLARIM
SAYGI DEĞER HANIMEFENDİLER  
YARINIMIZ AYDINLIK YÜZLERİ GENÇLERİMİZ
VE BASINIMIZIN GÜZİDE TEMSİLCİLERİ
DOĞUP BÜYÜDÜĞÜM, ÇOCUKLARIMIN DOĞUP BÜYÜDÜĞÜ, SOKAKLARINDA KOŞUP OYNADIĞIM; EVİM, AİLEM, OKULUM, İŞ HAYATIM…VELHASIL BANA AİT OLAN NE VARSA HEPSİNE EVSAHİPLİĞİ YAPMIŞ GÜZEL KARTALIMIZI YÖNETMEYE TALİP OLDUĞUMU AÇIKLAMAK İÇİN GELDİĞİM TEŞKİLATIMDA, BENİ YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN HEPİNİZE CAN-I GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
CUMHURİYETİMİZİN İKİNCİ YÜZYILINDA, CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞANIN ÇİZDİĞİ HEDEFLERE , BELEDİYECİLİK ANLAMINDA KARTAL’DAN DA GÜÇLÜ BİR DESTEK OLMAK İÇİN, KARTAL BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLDUM. BU VESİLE İLE DİĞER ADAY ADAYI ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDER ONLAR  İÇİN DE SÜRECİN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDERİM. BİZLER RAKİP DEĞİLİZ AYNI DAVADA SİYASET YAPAN YOL ARKADAŞLARIYIZ. BİZLER HİZMETTE YARIŞMAYI ŞİAR EDİNMİŞ BİR DAVANIN MENSUPLARIYIZ.
 
TEŞKİLATTA GÖREV ALDIĞIM DÖNEMLERDE REFERANDUM, GENEL VE YEREL SEÇİMLERDE SİZ DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIMIZLA OMUZ OMUZA ÇALIŞMA  ŞEREFİNE NAİL OLDUM. BU GÜNDE KARTAL’IN 15 YILLIK AK BELEDİYECİLİKTEN MAHRUMİYETİNİN MAKUS TALİHİNİ DEĞİŞTİRECEĞİNE OLAN İNANCIMLA SİZLERİN HUZURUNA ADAY ADAYI OLARAK ÇIKTIM. BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLIĞI KONUSUNDA GAYRETİMİ ORTAYA KOYUYORUM. TABİİ Kİ TAKDİR ÖNCE ALLAH’IN, SONRA TEŞKİLATIMIZINDIR.
 
BİZ  KARTAL’DA BELEDİYE YÖNETİMİNİ DEĞİŞTİREREK 20 MAHALLEMİZE, 223 CADDEMİZE, 2209 SOKAĞIMIZA VE 483.000 BİN VATANDAŞIMIZA EŞİT BİR ŞEKİLDE AMASIZ FAKATSIZ LAKİNSİZ HİZMET VERECEĞİZ.VE EN ÖNEMLİSİ BU HİZMETLERİ VERİRKEN AYRIŞTIRICI OLMADAN, BİRLEŞTİRİCİ, KUCAKLAYICI BİR ANLAYIŞLA BELEDİYEYİ ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE YÖNETECEĞİZ.  
 
KARTAL’IN MAKRO VE MİKRO SORUNLARINI  BİLİYORUZ DERSİMİZE İYİ ÇALIŞTIK. BU SORUNLARI AK KODROLARLA NASIL  ÇÖZECEĞİMİZİDE BİLİYORUZ. BEN KENDİME İNANIYORUM, SİZLERLE BERABER  KARTAL’I CUMHURİYETİMİZİN YENİ YÜZYILINA YAKIŞIR BİR KENT HALİNE GETİRECEĞİZ.
 
ÖYLE BİR KAZANACAĞIZ Kİ KİMSE KAYBETMEYECEK. KAZANAN KARTAL VE KARTALLI OLACAK.
 
BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE, BAŞTA SAYIN İLÇE BAŞKANIMIZ OLMAK ÜZERE  
YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZE, KADIN KOLLARIMIZA, GENÇLİK KOLLARIMIZA
MAHALLE BAŞKANLIKLARIMIZA, MECLİS GRUBUMUZA
KURULUŞTAN BUGÜNE KADAR TEŞKİLATTA EMEK VEREN ARKADAŞLARIMIZA
İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN ARKADAŞLARIMIZA
CUMHUR İTTİFAKI PARTİLERİNE VE TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİM.
AHİRETE GÖÇ EDEN TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZI RAHMET VE MİNNETLE YAD EDİYORUM.
 
DÜNYANIN KÖR VE SAĞIR KALDIĞI CUMHURBAŞKANIMIZ HARİCİNDEKİ MÜSLÜMAN  DEVLETLERİN SES ÇIKARMADIĞI İSRAİLİN FİLİSTİNE YAPTIĞI MÜSLÜMAN SOYKIRIMINI BURADAN ŞİDDETLE KINIYORUM.ŞEHİT OLAN YAVRULARIMIZA VE KARDEŞLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.
BU HAVA KOŞULLARINA RAĞMEN KATILIMINIZDAN DOLAYI HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.
SAĞ OLUN VAR OLUN ALLAHA EMANET OLUN….
BİZ HAZIRIZ YENİDEN İSTANBUL, YENİDEN KARTAL..." DİYEREK KONUŞMASINI SONLANDIRDI.
 
 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2023, 22:36

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17