CHP'li Gökhan Yüksel, Vatandaşların Mallarıyla Hayal pazarlayarak başkanlığı kazandı.

FOS ÇIKAN VAADLERİNE HAYÂL VAAD EKLEDİ!

5 yıl önce oy almak için vaad ettiği projelerinin çoğu fos çıkan Başkan Yüksel, seçim öncesi düzenlediği lansman programında vatandaşların arsasını Meydan diye pazarladı.

VATANDAŞLARA ve MÜTEAHHİDE ŞOK!

Karlıktepe Mahallesi 11328 Ada, 72 Parselde bulunan 8 adet binanın onlarca malikleri geçen yıllarda müteahhit firma ile anlaşma yapmış ve Kentsel dönüşüme girerek kiraya çıkmışlardı. Evleri bir türlü zamanında bitmeyen ve mağdur olan malikler, bu seferde Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in "Meydan Hayali!" Şoku ile karşı karşıya geldiler.

ATIŞ SERBEST!

Başkan Yüksel'in oy uğruna boş vaat alışkanlığı 5 yıl sonra sınır tanımaz hal aldı. Borç batağında ki Kartal Belediyesi'nin vatandaşların ve müteahhit firmanın haklarını nasıl ve neyle ödeyerek Meydan yapacağı merak konusu oldu. Kartal'ın merkezinde ki paha biçilmez arazinin akıbetini ne olacağı ise muamma bir şekilde vaziyetini koruyor.

BAŞKAN YÜKSEL'DEN DAVACI OLACAKLAR MI?

Sahibi oldukları evlerinin arsasını oy uğruna Meydan diye pazarlayan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'den maliklerin ve müteahhit firmanın davacı olup olmayacakları ise kamuoyunda merak uyandırdı.

YORUM EKLE

banner17