Kartalspor 1. Etap Nevşehir Kampını Tamamladı.

2015-2016 Futbol sezonunun hazırlıklarına Nevşehir Kapadokya Kartal Hotel’de devam eden Kartalspor dün gerçekleştirdiği antrenmanla buradaki hazırlıklarının 1.Etabını tamamladı.

Kartalspor 1. Etap Nevşehir Kampını Tamamladı.
Saat 08:00’da antrenör Selçuk Yıldırımkaya yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 saat süren günün ilk antrenmanında antrenörler Serdal Meral, kaleci antrenörü Aziz Akgün ve Athletic trainer Mustafa Altuntaş hazır bulundu. Pro Lisans Kursunda olan Teknik Direktör Özgür Zengin antrenmanda yer almadı.

Gülşehir İlçe Stadyumunda gerçekleştirilen günün ilk antrenmanı antrenör Selçuk Yıldırımkaya’nın yaptığı antrenman bilgilendirme toplantısı sonrasında yapılan Isınma çalışmasıyla başladı.

Isınma sonrasında iki gruba ayrılan Bordo-Beyazlı ekip sırasıyla YOYO testine tabi tutuldu. Test sonrasında soğuma ve esneklik çalışmasıyla günün ilk antrenmanı tamamlanmış oldu.

İstanbul temsilcisi  günün ikinci antrenmanını ise saat 16:30’da yine Gülşehir İlçe stadyumunda gerçekleştirdi.

Antrenör Selçuk Yıldırımkaya’nın antrenman bilgilendirme toplantısı sonrasında yapılan Isınma çalışmasıyla başlayan günün ikinci antrenmanı Reaksiyon çalışmasıyla devam etti. Antrenmanın son bölümünde Ayak tenisi oynayan Kartalspor 1.Etap Nevşehir kampını Soğuma ve Esneklik çalışmasıyla tamamlamış oldu.

Saat 19:15’te ise Kapadokya Kartal Hotel’den ayrılan Kartalspor 2 gün izin kullanacak ve 2. Etap İstanbul Hazırlık dönemi için 10 Ağustos Pazartesi günü saat 10:00’da Tesislerde bir araya gelecek.
Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2015, 09:12

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17