Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayları Belli oldu

“ADANA:

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayları Belli oldu

“ADANA:

1 Yakup Budak

2 Tuncay Özgünen

3 Muhammet Çelebi Keyhıdır

4 Hasan Şaybak

5 Süleyman Şenogul

6 Mehmet Işık

7 Alaattin Tekin

8 İsmail Aktaş

9 Ayşe Topal

10 Hacı Veli Topatan

11 Zeki Kayak

12 Şule Tıraş

13 Mehmet Demir

14 Cengiz Kayadan

ADIYAMAN:

1 Mehmet Fatih Çiçek

2 Cemal Kılavuz

3 Mevlüt Mahir Dürüst

4 Ayşe Öteleş

5 Yunus Çakılkaya

AFYON:

1 İsmail Yalçınkaya

2 Ali Aygün

3 Ömer Demirsoy

4 Doğan Bulduk

5 Ahmet Öztürkavcı

AĞRI :

1 Abdulaziz Yıldız

2 Turan Öğürtay

3 Süleyman Erim

4 Mithat Yıldız

AKSARAY:

1 Levent Serdar Şahin

2 Kazım Serkan Şimşek

3 İsmail Yılmaz

AMASYA:

1 Mahmut Yücel

2 Mustafa Üstün

3 Murat Danışkan

ANKARA 1. Bölge:

1 Oya Akgönenç Muğisuddin

2 Musa Okçu

3 Mehmet Emin Erol

4 Hamdi Konuk

5 Erhan Albayrak

6 Orhan Tatlı

7 İsrafil Bayrakçı

8 Ali Gülhan

9 Şükrü Okur

10 Hüseyin Erdem

11 Fatih Kıraç

12 Sabri Bayraktar

13 Bülent Hüseyin Özçelik

14 Ahmet Gençyiğit

15 Mustafa Erkalan

16 Burhan Kırman

ANKARA 2. Bölge:

1 İsmail İlhan Sungur

2 İlyas Tongüç

3 Ömer Günaydın

4 Nagihan Çıtak

5 Mustafa Güngör

6 Erol Öztürk

7 Reviyye Şahide Aygül

8 Mustafa Erkut Aşar

9 Ayhan Çelik

10 Burhan Gümrükçü

11 İbrahim Karayılan

12 Veysel Üzmez

13 Nureddin Kaya

14 Abdullah Bayraktar

15 Mehmet Sürer

ANTALYA:

1 Galip Akın

2 Abbas Çağlar

3 Ziya Çimen

4 Hasan Burgan

5 Fatma Özkaynak

6 Osman Nuri Açıkgöz

7 Tuncay Çakır

8 Nuri Kaplan

9 Muharrem Koçak

10 Selahattin Bıçakcı

11 Mehmet Ali Can

12 Abdurrahman Tural

13 Fatime Üraz

14 Erdal Gümüş

ARDAHAN:

1 Mevlüt Çalışkan

ARTVİN:

1 Gültekin Soydan

2 Gürkan Bağdatlı

AYDIN:

1 Füsun Vapur Karasoy

2 Musa Muça

3 Şerafettin Akyüz

4 Harun Bayram

5 Şükrü Yolcu

6 Mehmet Peçen

7 Ayşe Dindar.”

BALIKESİR:

1 Bayram Ali Ayyıldız

2 Murat Sali

3 Ömer Taşkın

4 Abdullah Özlen

5 İsmail Gügen

6 Mehmet Filiz

7 Zülfer Erol

8 Ahmet Pınar

 

 

BARTIN:

1 Mücahit Abdullah Mekeç

2 Ömer Keleş

 

 

BATMAN:

1 Salih Sevim

2 Ahmet Çiftçi

3 Mustafa Yıldız

4 İbrahim Güneş

 

 

BAYBURT:

1 Hacı Murat Kumbasar

 

 

BİLECİK:

1 İbrahim Meral

2 Tugay Ordu

 

 

BİNGÖL:

1 Mahmut Akçabey

2 Süleyman Aytunç

3 Nurettin Çiftçi

 

 

BİTLİS:

1 Ziya Kalmaci

2 Cahit Uluğ

3 Bilal Kaçar

 

 

BOLU:

1 Hayrettin Aytar

2 İsmail Yıldırım

3 Muhammed Yekrek

 

 

BURDUR:

1 Mustafa Düzgün

2 Ramazan Kayabaş

3 Hatice Kaya

 

 

BURSA:

1 Şevket Kazan

2 Gökhan Gerçek

3 Salih Berber

4 Recep Aygün

5 Handan Demirtaş

6 Burak Çelik

7 Nebi Yurtsever

8 İbrahim Akbıyık

9 Mevlüde Kurtuluş

10 Ertan Sütçü

11 Kadriye Sayın

12 Necmettin Çamlıdere

13 Erdoğan Aydın

14 Neşe Yıldırım

15 Erhan Şeşen

16 Ebru Yeter

17 Ramazan Tekin

18 Serkan Demir

 

 

ÇANAKKALE:

1 Şaban Sarı

2 Muharrem Hoşgör

3 Yusuf Hurşitoğlulları

4 Mustafa Algül

 

 

ÇANKIRI:

1 Mehmet Ünver

2 Vehbi Aydoğan

 

 

ÇORUM:

1 Arif Ersoy

2 Adnan Cıdık

3 Ali Yazıcı

4 İsmail Sarıoğlu

 

 

DENİZLİ:

1 Ali Rıza Alnıak

2 Bayram Ünnü

3 Ahmet Ergunt

4 Cağfer Akınlı

5 Sebati Özer

6 Sait Arı

7 Kamil Selçuk

 

 

DİYARBAKIR:

7 Mehmet Emin Albayrak

 

 

DÜZCE:

3 Murat Aşık

 

 

EDİRNE:

1 Ali Erhan Demirkıran

2 Mustafa Kabakçılı

3 Sinan Tekin

 

 

ELAZIĞ:

1 Latif Öztek

2 İbrahim Öcal

3 İbrahim Hacıbekiroğlu

4 Fikret Uymaz

5 Mine Kaya

 

 

ERZİNCAN:

1 Dursun Şimşek

2 Fikret Yıldırım

 

 

ERZURUM:

1 Atik Ağdağ

 

ESKİŞEHİR:

1 Fesih Bingöl

2 Hamdi Özayvaz

3 Fehime Saran

4 Muhammet Güney

5 Halit Öz

6 Ensar Tuna

GAZİANTEP:

1 Mehmet Karalar

2 Şükrü Koçak

3 Ahmet Necati Sarı

4 Serap Erkal

5 Ömer Balcı

6 Ali Mullaoğlu

7 Enver Polat

8 Mustafa Akar

9 Yavuz Batmaz

10 Abdullah Öztürk

11 Ömer Karabacak

12 İsrafil Kılıç

GİRESUN:

1 Süleyman Tekbaş

2 Ömer Öztürk

3 Davut Tepeyurt

4 Musa Çakı

GÜMÜŞHANE:

1 Akın Demir

2 Yalçın Sevinç

HAKKARİ:

1 Habip Çiftçi

2 Cuma Çiftçi

3 Murat Çiftçi

HATAY:

1 Necmettin Çalışkan

2 Mehmet Ayaz

4 Atila Erol

5 Ramazan Öksüz

6 Ahmet Nebih Yöney

7 Nihat Yazıcı

8 Necati Börklü

9 Selami Çekiç

10 Fahri Serdar Özal

IĞDIR:

1 Nadir Akar

2 Sabri Doğru

ISPARTA:

1 Abdulbaki Özyurt

2 Dinçer Demirezen

3 Hüseyin Yıldızhan

4 Adem Oflaz

İSTANBUL 1 Bölge:

1 İsmail Müftüoğlu

2 Selman Esmerer

3 Abdullah Sevim

4 Yılmaz Bayat

5 Fatma Nevin Gökçe

6 Halil İbrahim Arıkan

7 Zekayi Doğan

8 Erdal Uçar

9 Yusuf Yüksel

10 Ali Haydar Haksal

11 Abdulkadir Arslan

12 Hami Aydogan

13 Ahmet Kökler

14 İbrahim Saraçbaşı

14 Mehmet Belen

16 Efrail Ozan

17 Tufan Emirçupani

18 Recai Demiryürek

19 Hasan Kahveci

20 Fatma Alkan

21 Zafer Özbek

22 Mustafa Önügören

23 Murat Kutlu Sezen

24 Mehmet Ali Özgür

25 Neşe Saraçbaşı

26 Mahmut Kılıç

27 Ahmet Kadıoğlu

28 Hayri Ayyıldız

29 Dicle Şit

30 Fahrettin Coşkun

İSTANBUL 2 Bölge:

1 Mustafa Kamalak

2 Temel Karamollaoğlu

3 Lütfi Kibiroğlu

4 Dursun Ali Düzenli

5 Mustafa Kaya

6 Yaşar Kangel

7 Pakize Yüzbaşıoğlu

8 Hasan Akpınar

9 Abdullah Deniz

10 Erol Urhan

11 Hüseyin Bundar

12 Cengiz Ertekin

13 Necati Ermiş

14 Mustafa Yaman

15 Zeynep Şule Rıdvanoğlu

16 Emre Ustaosmanoğlu

17 Mahmut Celal Terzi

18 Muzaffer Ercanlı

19 Muhammet Hanefi Çolak

20 Nihat Şadoğlu

21 Burhan Satır

22 Bilal Ay

23 Burhan Akar

24 Özbay Yağmurkaya

25 Ahmet Balcı

26 Ali Candır

27 İslam İnce

İSTANBUL 3 Bölge:

1 Hasan Bitmez

2 Ali İhsan Gündoğdu

3 Abdulkadir Çelebi

4 Ebrar Bezci

5 Ahmet Küçükağa

6 Celal Ustacan

7 Osman Baş

8 Hüseyin Kavlu

9 Veli Tunç

10 Beşir İstemi

11 Ramazan Boyalık

12 Sebahattin Uçar

13 Yunus Aksoy

14 Hayati Gül

15 Emine Öztürk

16 Ender Esiner

17 Ali Küçük

18 Metin Öztürk

19 Erdal Yılmaz

20 Adem Çalış

21 Erdinç Adanır

22 Ebubekir Erduran

23 Abdullah İlkadlı

24 Muhammet Resuloğlu

25 Turgay Akar

26 Mürsel Başer

27 Adem Okutan

28 Erol Karabulut

izmit escort
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2011, 19:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17