" />

Sancaktepe Belediyespor’un dayanışma gecesi

Sancaktepe Belediyespor’un dayanışma gecesi

Sancaktepe Belediyespor kulübü tarafından düzenlenen dayanışma gecesinde işadamları, siyasiler ve spora gönül verenler bir araya geldi.

Kulüp Onursal Başkanı İsmail Erdem ve Kulüp Başkanı M. Ali Cankatar’ın organize ettiği gece Titanic Busıness Hotel’de gerçekleştirildi.  17 Kasım Perşembe akşamı kulübe maddi destek sağlamak ve uluslarası alanda başarı elde eden sporculara ödüllerini vermek amacıyla düzenlenen geceye faklı kesmilerden katılımcıların olması dikkat çekti. 

Gecede konuşan Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, belediyelerin, kurum ve kuruluşların, sivil toplum örgütlerinin spora destek vermesinin önemli olduğunu söyledi. Sancaktepe Belediyesi’nin de kulübe sahip çıkmasının fevkalade önemli olduğunu ifade eden Özcan, Sancaktepe’nin iyi bir spor potansiyeli olduğunu kaydetti.  Sancaktepe'nin markası olabilcek Sancaktepe Belediyespor'un elde ettiği başarılarla kentin tanıtımına katkı sağladığını belirten Özcan, kulübün bir çok branşrda faliyet göstermesi ve uluslararası başarılar elde etmesinin sevindirici olduğunu söyledi.  

Sancaktepe Belediye Başkanı ve Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı İsmail Erdem ise kulübe maddi destek sağlamak amacıyla düzenledikleri geceye katılanlara teşekkür etti. Beklenilen düzeyde katılımın olduğunu, iş adamları ve esnaftan  gönüllerinden geçen desteği kabul ettiklerini belirten Erdem,  imkanlar ölçüsünde kulübe ve diğer kulüplere destek vermeye çalıştıklarını söyledi.

Kulüp olarak futbolda önemli başarılara imza attıklarını, diğer branşlara da önem verdiklerini bildiren Erdem, elde edilen başarılardan söz etti. Erdem,“ Ülkemizde henüz çok yaygın olmayan Muay Thai savunma sporunda dünya şampiyonluğunu almamız yerinde ve doğru adımlar atığımızı gösteriyor. Ve 96 kilo Serbest Sitil Güreşçimiz Serhat Balcı’nın dünya ikinciliği göğsümüzü kabartmıştır.”  dedi. Başkan konuşmasını; “Hepinizi Sancaktepe Belediyespor’a destek vermeye, başarılarını birlikte paylaşmaya devet ediyorum” şeklinde tamamladı.

Gecenin sonunda 96 kilo Serbest Sitilde dünya ikincis olan Serhat Balcı’ya sözü verilen ev ve Muay Thai’de Dünya ikincisi olan Kübra Akbulut’a da 10 cumhuriyet altının sponsorluğu iki işadamı tarafından üstlenildi.

Geceye Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, Belediye Başkanı İsmail Erdem, Ak Parti İlçe Başkanı Azmi Ekinci, Sancaktepe Belediyespor Kulübü Başkanı M.Ali Cankatar,  iş adamları, kulüp yöneticileri ve yerel medya mensupları katıldı.

Program sonrasında külübe destek veren işadamlarına ve sporculara teşekkür plaketleri verildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2011, 06:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner17