banner36

Ünsal Kıraç Ak Parti Kartal Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı

banner9

Esenyurt Belediye Başkan yardımcısı Ünsal Kıraç,Ak Partiden İstanbul Kartal Belediye Başkanlığına resmen aday adayı oldu.

banner10
Cuma namazından sonra Kartal ilçe başkanlığına çok sayıda sevenleriyle birlikte gelen Ünsal Kıraç İlçe Başkanlığına başvurusunu yaptı.


Kartal Ak Parti İlçe Başkanı Temurhan Yıldız "Ak Parti teşkilatı adına ilçemize göstermiş olduğunuz teveccühünüzden coşkunuzdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Halka hizmet yolunda Türkiye'de yüzde 50 halk iradesine sahip olan Ak parti’ye olan teveccüh bizleri mutlu ediyor. Partimiz adına 2014 mahalli idareler yerel seçimlerinde merkez karar yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda 1 ekim 1 kasım tarihleri arasında aday adaylıklarına  müracaat etme süresi  devam ediyor.


      
Kartalda yerel yönetimlerde Halkımıza hizmet edecek Kartal Belediyesi'ni yönetecek yeni kadroları seçmek için 2014 yerel seçimlerine hazırlanıyoruz.Yıllarca Kartalda halkımıza hizmet etmiş olan Ünsal Kıraç’ın adaylık başvurusuna memnun olduklarını ifade ederek  katılanlara teşekkür etti.


Ünsal Kıraç İlçeye gelen Ak Partililere ve hemşerilerine hitaben yaptığı konuşmasında:  


 AK partiye gönül vermiş kıymetli arkadaşlarım,sözlerime başlamadan önce muazzez mübarek cuma gününde hepinize hoş geldiniz diyor ve en kalbi duygularımla selamlıyorum. Sevgili dostlar bildiğiniz gibi mart 2014 ‘te ülkemizde yerel seçimler var. 1967 yılında Kartalla tanıştım ve memur olmama rağmen siyasette bu davaya hizmet ettim.Kartal’a uzun yıllar hizmet etmiş bir kardeşiniz olarak bu dönem tecrübelerimi Kartal’a hizmet etmek için bu kutlu yola çıktım.


20 YILLIK TECRÜBEMİ KARTAL HALKININ HİZMETİNE SUNMAK İSTİYORUM


Ünsal Kıraç ,20 yıldır Belediye Başkan yardımcılığı yaptığını ve artık tecrübelerini taçlandırmak için Belediye Başkanlığına aday olduğunu belirterek Partimin beni uygun görmemesi halinde çalışmaya devam edeceğim diyerek, Ak Parti bayrağını Kartal'ın merkezine dikeceklerini belirtti. Salondaki Akpartililere ve hemşerilerimize seslenerek daha önceki yol kazasını telafi etmemiz için çok çalışmamız gerekiyor dedi.


ŞU ANDA BELEDİYE ÖRGÜT EVİ GİBİ ÇALIŞIYOR


Şu anda Belediye personelenin Belediyeye girmekten imtina ettiğini, Belediyenin örgüt evi gibi çalıştığını belirterek, Kartalda yaşayan insanımızın Ak Partili yetkililerden beklentisinin artık Belediye yönetimine Ak parti kadrolarının gelmesini istediklerini söyledi. Ünsal Kıraç Konuşmasının sonunda katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sona erdirdi.
Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2013, 19:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat b
murat b - 8 yıl Önce

şakamı bu?

nuray03
nuray03 - 8 yıl Önce

sn ünsal kıraç'ın bu görevi layıkıyla yapıp, örnek bir başkan olacağına inanıyorum.sadece kartala değil tüm istanbula başkanlık nasıl yapılır gösterecektir. sözde değil, gerçek halkın yanında olacak, ağalara paşalara papuç bırakmayacak,kartalı seven,orada değil burada olacak başkan.....allah iyi ile karşılaştırır.

SIRADAKİ HABER

banner17