banner36

Müslim Şahanoğlu 'Kartal Belediye başkanlarının aldığı maaş haram, zıkkım olsun!'

banner9

Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanlığı Onur Düğün Salonunda Müslüm Şahanoğlu'nun projelerini tanıttı.

Müslim Şahanoğlu 'Kartal Belediye başkanlarının aldığı maaş haram, zıkkım olsun!'
banner10
Demokrat Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Müslim Şahanoğlu Uğurmumcu Mahallesinde vatandaşlara projelerini anlattı.Programda konuşan DP Kartal İlçe başkanı Sedat Özkan "Uğurmumcu Mahallesinden sizin mahallenizden bir belediye başkan adayı çıktı. Ona sahip çıkınız. Mahallenizin en büyük sorunu köpekler, ona çözüm bulacak kişi de Müslim Şahanoğlu'dur" dedi.Aldıkları maaş haram zıkkım olsun!


Müslim Şahanoğlu "Kartal'ı aylardır geziyorum, Kartal'ın hali içler acısı. Kartal'a hiç hizmet yapmamışlar. Kartal'a belediye başkanlığı yapanların aldıkları maaş haram zıkkım olsun." dedi. Uğurmumcu mahallesinde ve Kartal'da köpek sorunu olduğu ve çözülmediğini belirten Şahanoğlu, "Hayvan barınağı yapacağım" diye belirtti.


Kartal'ın Merkezine Cami, Uğurmumcu Mahallesine de Cem evi


Konuşmasına devam eden Şahanoğlu "Kartal'ın merkezinde iki cami var ama vatandaşlar sığmıyorlar. Kartal'ın merkezine büyük cami yapacağım. Uğurmumcu Mahallesi'nde Cem evi sorunu var. Cemevinde insanlar Allah diyecekler, üstünde de insanlar tepinecekler, gezecekler böyle bir şey olamaz. Güzel bir Cem evi yapacağım." dedi.


Şahanoğlu'nun konuşmaları salonda bulunanlar tarafından sık sık kesildi.Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2014, 18:23

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17