Haydar Göksoy ''Yusuf Altay bey ÖZÜR DİLE!'' dedi.

CHP'li meclis üyesi'nin 'Koyun' hakareti meclise taşındı.

CHP Kartal Belediye Meclis Üyesi Yusuf Altay'ın geçtiğimiz günlerde Facebook'ta Ak Parti'lilere "koyun" diye hakaret etmesi tepkilere neden olmuştu.


Kartal Belediye Meclisinde konuşan Ak Parti Kartal Belediye Meclis Üyesi Haydar Göksoy "Ben bu gün buradan diyorum ki; Yusuf Altay bey bu gün buradan hem benim milletvekili adaylarımdan, hem teşkilat mensubumuzdan, hem de 23 bin nüfusa sahip olan Atalar halkından özür dilemesini bu gün burada bekliyorum. Bir daha da böyle bir şuursuzluğa düşmeyeceğine inanarak, buradan hepinize saygılar sunuyorum" diyerek sözlerini sonlandırdı.

O HABERİMİZ;

Atalar Mahalle Muhtarı Erhan Gülmüş facebook'ta kendisini ziyarete gelen Ak Partililere teşekkür mesajı yayımladı. Gülmüş "Ak parti kanadı bölgede çok hızlı bir sekilde çalışması dikkatimi çekiyor. Hani diyorlar ya ilk gün gibi sanırım bu çalışmalarıyla ne demek istediklerini anlayabiliyorum. Ak parti 28. Sira millet vekili adayı Ayser Soy ve Ak parti milet vekili Orhan Birdal ile birlikte eski Kemah belediye başkanım Hüsamettin Şanal beyin muhtarlığımıza gelip sorunları dinlemesi vatandaşlarımıza sorunları konusunda yol gösterici olmaları ciddi anlamda halkçılık ifadesini göz önüne getirdi. Ayrıca bu ziyarette teşviki ile Yavuz Içmeli bey, Salih Koç beyin, Türkan Yılmaz hanim, Münevver Can hanimefendiye insanin insana olan degeri misafirlikten yani hal hatır sormaktan geçen uslubüyla gelip bir fincan kahve içip sicak sohbetleri için teşekkür ediyorum. Kimse ile kimseyi kıyaslamiyorum ama bu hayatta calismayana ekmek olmadigini her defasında söylediğimde bana fırıncılar kızıyor. Saygılarımla.." diye belirtti.


Koyunlarlarına anlatmaya çalışmakta!


Yusuf Altay, Atalar Mahalle Muhtarı Erhan Gülmüş facebook'ta yorumuna öyle bir yorum yazdı ki, ortalık karıştı. CHP'li meclis üyesi Yusuf Altay "Erhan Gülmüş bey Koyunlarlarına anlatmaya çalışmakta!" diye yazarak Ak Parti'lilerin şimşeklerini üzerine çekti.Yusuf Altay'a Tepki yorumları geldi;


Abdullah Gümüş Terbiyesizligin lüzumu yok.. %52 oy almış bir partinin secmenine begenmesenizde, dusuncesi hosunuza gitmese bile koyun demeniz ne kadar dogru? Bu mu sizin cagdaslik aydinlik anlayışınız. Yazik.. cok yazik..Haydar Goksoy Yusuf Altay abi diyoruz saygı duyuyoruz ama Haddini bil,yoksa haddini bildirmek zorunda kalıcaz.okumuşsun ama boşuna okumuşsun


Yüksel Doymaz Yusuf bey hakarete hiç gerek yok ,ama sizin zihniyetiniz bu " hakarek aşagılama ,zorbalık malesef ,sizden bizden ayırım .. 

Hüseyin Özkul Herkes içinde olanı dışarı çıkarıyor. İrin olan da güzellik olan. Allah ıslah etsin kin nefret olanları. Dillerindende insan sevgisi düşmez .
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 22:19

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17