Erhan Gülmüş, Kartal Belediye başkanının yapmadığını yaptı!

Atalar Mahalle Muhtarı Erhan Gülmüş bunuda yaptı.

Erhan Gülmüş, Kartal Belediye başkanının yapmadığını yaptı!
Yüreği sevgi dolu ve kendini hizmete adamış Atalar Mahalle Muhtarı Erhan Gülmüş öyle bir hizmet yaptı ki, Türkiye'ye ve Kartal'ı seviyorum diye hava yapan politikacılara örnek olacak türden.

Hava sıcaklığının had safhaya ulaştığı bu günlerde Erhan Gülmüş Muhtarlığın bahçesine şişme havuz koyup, çocukların ve mahalle halkının gönüllerine girdi. Çocukları adeta yaz kampına alan Gülmüş, mahallede ki çocuklara ailelerinin gözetiminde spor yaptırıyor. 

Hiperaktif, Proje dehası Muhtar!

Gülmüş, göreve geldiği ilk günden beri yaptığı hizmetlerle ve projelerle Atalar Mahallesi'nin gönlünde taht kurdu. Muhtarlığın sadece ikametgah sureti vermek olmadığını ispat eden muhtar mesai saatleri haricinde ise  ses yarışmaları, yetimleri tatile götürmek, 18 Mart Çanakkale zaferinde mahalle halkına yemek yedirmek, pazarcılara çorba dağıtmak vb gibi hizmetlerde yarıştı.

Belediye başkanı olsa neler yapmaz ki!

Bütçesi belli bir muhtar iken mahallesinde bu kadar güzel projelere imza atan Erhan Gülmüş'ün birde belediye başkanı olsa, ne hizmetler üreteceği ise hayal dahi edilemiyor. Kartal Belediye başkanı heykellere ve heykeltraşlara para yetiştiremezken, Atalar Mahallesine bir havuz yapması bu düşünce yapısıyla imkansız gibi gözüküyor. Kartal'lıların alın terleriyle ödedikleri vergilerle milyonlarca lirayı mermerlere harcayan belediye başkanının yapmadığını, düşük muhtar maaşıyla Erhan Gülmüş yaptı. 

Erhan Gülmüş'ü İlçem Gazetesi olarak tebrik ediyor ve bu hizmetlerinin devamını getirmesi bekliyoruz...
Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2015, 18:03

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emel Altin
Emel Altin - 6 yıl Önce

Seçimlerde,hiç tanımıyordum genç beyin,dinç bir muhtarımız olsun dediğimden oyumu vermiştim,
kısa sürede o kadar iyi tanıdımki nerdeyse mallalemizin muhtarı değil de uzun yıllardır tanıdığımız arkadaşımız oluverdi,okadar samimi ki' insan gibi insan,Adam gibi adam,Muhtar gibi muhtar gördü mahallemiz.Emeklerine sağlık sayın Muhtarımız Erhan Gülmüş..

ERDAL Balta
ERDAL Balta - 6 yıl Önce

Sahsen seni taniyorum AMA inan yaptiklarinla gurur duyuyorum bizim muhtarda senden Asa degil RAMAZAN KEKLİK TOPSELVİ

Şahin güngördü
Şahin güngördü - 6 yıl Önce

Helal muhtarımmm

can
can - 6 yıl Önce

havuz projesi nasıl oluyor. bu çocukların sağlığı hiç mi düşünülmüyor. hastalık bulaşma riski çok büyük.

SIRADAKİ HABER

banner17