Eczacı Abdurrahman Karaismailoğlu’ndan Muhtarlara, basına ve STK’lara ÖZEL YEMEK

Ak Parti'nin İstanbul'da rüzgarına rüzgar katmak için var gücüyle çalışan Eczacı Abdurrahman Karaismailoğlu, düzenlediği yemekte bir ilke imza attı.

Eczacı Abdurrahman Karaismailoğlu’ndan Muhtarlara, basına ve STK’lara ÖZEL YEMEK
Eczacı Abdurrahman Karaismailoğlu, ortağı Altan Yıldırım  ve Muhtar İlhan Düzülütaş Kars'tan özellikle getirttikleri Kazlarla muhtarlara, gazetecilere ve STK başkanlarına kaz ziyafetinde bulundular.


Uğurmumcu Mahallesi Aydos ormanında ki bir restaurantta tertiplenenn yemekte mahalle Muhtarı Soner Eker misafirlerle ev sahibi gibi ilgilendi. Kartal, Maltepe ve Pendik basının büyük ilgi gösterdiği yemekte bazı misafirler ilk defa kaz yediklerini ve çok beğendiklerini ifade ettiler.Düzenlenen yemeğe ayrıca Kartal Söförler Odası başkanı Fikret Çelik, Kartal Berberler 
ve Kuaförler Odası başkanı Adem Etirli katıldılar. Kartal Bakkallar, büfeler odası başkanı Erol Demirci ve Kartal Pazarcılar odası başkanı Mete Boyraz önemli mazaretleri dolayısı ile katılamadıklarını belirterek selam ve saygılarını ifade ettiler.

Kartal Aydos'ta düzenlenen kaz yemeğinde konuşan Karaismailoğlu, Basın ve muhtarların önemine değindi. Karaismailoğlu konuşmasının devamında şunları söyledi:Medyanın çok vefakar ve cefakar olduğunu ifade ederek konuşmasına devam eden Karaismailoğlu "biz istiyoruz ki yerelde medya ile ilgilenen gazeteci arkadaşlarımızın imkanları daha iyi olsun. Milletimizin, vatandaşımızın dertlerini, daha güzel bir dil ile gerekli yerlere ulaştırsın. Daha yoğun bir şekilde tirajları artsın. Vatandaşlarımızın daha da ilgi duymalarını sağlamak için bütün yerel gazeteler evlere ulaşsın. Bundan dolayı medyayı önemsiyorum" şeklinde konuştu.
Karaismailoğlu "birgün böyle bir vasfım olursa en çok destekleyeceğim grup medya olacaktır. Muhtarlarımız yine öyle onlarda bölgelerinde birer Cumhurbaşkanıdır. 
Onların kişisel oyları vardır. Muhtarlarımız son yıllarda bu kadar katılımcı, yenilikçi, 
değişim ve gelişime bu kadar önem vermelerini taktir ediyorum. Muhtarlarımızın hiçbiri 
durmuyor, çalışıyor. Kartal da ki muhtarlarımız son derece kaliteli işler yapıyorlar. Her 
saniye vatandaşların dertlerini tespit ediyorlar. Allah bize bu görevi layık görürse 
kesinlikle bu sözlerimin arkasında olacağım eğer olmayacaksan zaten nasip etmesin" 
dedi.
Muhtarlar adına bir konuşma yapan Muhtar Salim Coşar "Böylesine bir nazik davetten dolayı Abdurrahman beye ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. Bizler muhtarlar olarak her siyasi görüşe eşit yaklaşıyoruz. Çağrıldığımız davetlere de icabet ediyoruz." dedi.
Yemekte ayrıca yılların deneyimli muhtarı Ahmet Ceylan'a Eczacı Abdurrahman Karaismailoğlu bu güne kadar yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı bir plaket takdim etti.


Abdurrahman bey bizim vefalı abimizdir.

Yemekte söz alan Esentepe Mahalle muhtarı "Böylesine güzel bir ziyafet bizlere sunan Sevgili Eczacı Abdurrahman Karaismailoğluna teşekkür ederim. Abdurrahman bey her zaman bizlerin, Esentepe halkının yanında olmuştur. Ne zaman bir konuda desteğe ihtiyacımız olsa bizi geri çevirmemiştir. Kendisine burada huzurlarınızda bir kes daha teşekkür etmek istedim." diyerek sözlerini sonlandırdı.

Yemek sonunda Eczacı Abdurrahman Karaismailoğlu yemeğe katılan misafirlere hediyeler takdim ederek katılımlarından dolayı teşekkür ederek uğurladı.
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 00:56

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17