banner36

Ali Kılıç Halkın arasında iftar sofrasında bağdaş kurdu.

banner9

Başkan iftar sofrasında bağdaş kurdu

Ali Kılıç Halkın arasında iftar sofrasında bağdaş kurdu.
banner10

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, iftarda Başıbüyük Mahallesi sakinlerinden Karasu ailesinin konuğu oldu.


İftarını, anne Narhanım Karasu ve aile fertleriyle açan Başkan Kılıç’a Maltepe Belediyesi İnanç Hizmetleri Koordinatörü Murat Korkmaz da eşlik etti.


YER SOFRASINDA İFTAR


Korkmaz’ın dualarıyla, oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar yemeğinde, yer sofrasına bağdaş kuran Kılıç, ailenin sorunlarını da dinleme fırsatı buldu. Başkan Ali Kılıç, “Allah sofranızı Halil İbrahim sofrası kılsın. Sofranız bereketli olsun” diyerek, yapılan sofra duasına eşlik etti. İftar sonrası, aile fertleri Kılıç’ın ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduklarını belirttiler. Başkan’a sarılarak konuşan anne Narhanım Karasu, “Belediye başkanımız eşiyle birlikte seçim döneminde de bizi ziyaret etmişti. Sorunlarımızı iletmiştim. O bizleri unutmadı. Yine yanımızda. Sağolsun” dedi.KILIÇ’TAN MAHALLELİYE MÜJDE


Karasu ailesine yaptığı ziyaret sonrası mahallelinin de dertlerini dinleyen Kılıç, müjdeyi verdi: “Yılbaşına kadar önemli bir projemizi gerçekleştirip, mahallelerde sağlık taraması yapacağız. Kreş açacağız, ihalelerde son aşamaya gelindi.”

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2014, 11:38

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17