banner36

Ak Parti sevdalısı binlerce partiliyle sevgi dolu gövde gösterisi

banner9

Ak Parti'liler Kartal Ceviz’liden Kartal merkeze sevgi yürüyüşü gerçekleştirildi.

Ak Parti sevdalısı binlerce partiliyle sevgi dolu gövde gösterisi
banner10
Binlerce Ak Partililerin Sevgi Yürüyüşü Çınar caddesinden başladı. Esentepe sondurağa oradan Kartal’lı Kazım Meydanına ve aşağı devam ederek, Kartal merkez’de son buldu.


Ak Parti Kartal Teşkilatının düzenlediği yürüyüşe Ak Parti İstanbul milletvekili Osman Boyraz, Ak Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Av. Temurhan Yıldız, İlçe Başkanı Mehdi Akman ve Meclis Üye adayları, önceki Belediye Başkanı Arif Dağlar’ında tam destek verdiği gözlendi.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine destek vermek isteyen Kartallılar, meydanda sevgi yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüşe katılan AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Avukat Temurhan Yıldız, “Yarınki mitingimizde ‘yeniden İstanbul, yeniden Yenikapı’ diyeceğiz” dedi.


Ak Parti Kartal İlçe Teşkilatı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Pazar günü Yenikapı’daki mitingine destek vermek için meydanda sevgi yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüşe çok sayıda vatandaş katıldı. Kartal Çınar Caddesi’nden başlayan yürüyüş, sloganlarla Kartal Meydanı’na kadar devam etti. Sevgi gösterilerin bir arada olduğu yürüyüşte Başkan adayı Avukat Temurhan Yıldız vatandaşlara karanfil dağıttı.


Biz Kartallı vatandaşlarımızı seviyoruz.

Temurhan Yıldız, "Yarınki büyük miting öncesi bize destek veren Kartalılarımızı mutlu etmek adına bir sevgi yürüyüşü düzenledik. Kartal’daki çok önemli caddelerde birlikte hareket edeceğiz. Bu yüzden buradan başlayıp Kartal Merkez’de yürüyüşümüzü sonlandıracağız. Bu bir sevgi yürüyüşüdür, hiç bir taşkınlık olmadan sonlandıracağız. Biz Kartallı vatandaşlarımızı seviyoruz. Bu sevgimizi göstermek adına tüm parti teşkilatımız olarak kol kola el ele bir yürüyüş yapacağız. Yarında büyük İstanbul mitinginde ‘yeniden İstanbul, yeniden Yenikapı diyeceğiz’. Bizi bu yürüyüşte bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyor” dedi.Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2014, 12:10

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17