banner36

Ak Parti Kartal'da Bakana adam gönderip karalama yapan aday adayı kim? Temurhan Yıldız'dan gündem oluşturacak konuşma!

banner9

Ak Parti Kartal ilçe başkanlığı Kartal İlçe Merkezi’nde Bayramın ikinci günü saat 12 de Bayramlaşma programı tertipledi.

Ak Parti Kartal'da Bakana adam gönderip karalama yapan aday adayı kim? Temurhan Yıldız'dan gündem oluşturacak konuşma!
banner10
Programa Ak Parti İstanbul Bölge Milletvekili İsmet Uçma, Ak Parti İstanbul Bölge Milletvekili Mustafa Ataş, Kartal Ak Parti İlçe Başkanı Av.Temurhan Yıldız, Eski Belediye başkanları Mehmet Sekmen, Arif Dağlar, Hüsamettin Koçak, Abdullah Bayram, İl Genel Meclis üyesi Kenan Çakal, Ak Parti Kartal Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Kartal Ak Parti aday Adayı Şükrü Kontuk ve yanı sıra çok sayıda sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı.


Ak Parti Kartal İlçe merkezinde gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğinde  konuşma yapan Kartal Ak Parti İlçe Başkanı Av. Temurhan Yıldız misafirlerle bayramlaştıktan sonra  konuşmasını şöyle sürdürdü. “Hepinizin Kurban Bayramını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kartal bizim için çok önemli bir ilçe ve mutlaka bu yerel seçimde Kartal’ı bünyemize dahil edeceğiz bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Ak Parti adayı kim seçilirse seçilsin birlik ve beraberlik içinde çalışacağız.  “dedi.Ak Parti Kartal İlçe merkezinde gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğinde  konuşma yapan Kartal Ak Parti İlçe Başkanı Av. Temurhan Yıldız misafirlerle bayramlaştıktan sonra  konuşmasını şöyle sürdürdü. “Hepinizin Kurban Bayramını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kartal bizim için çok önemli bir ilçe ve mutlaka bu yerel seçimde Kartal’ı bünyemize dahil edeceğiz bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Ak Parti adayı kim seçilirse seçilsin birlik ve beraberlik içinde çalışacağız.  “dedi.


Yıldız'dan sonra Ak Parti İstanbul Bölge Milletvekili İsmet Uçma, Ak Parti İstanbul Bölge Milletvekili Mustafa Ataş ve Mehmet Sekmen kısa konuşmalar yaptılar.Hasan Altuntaş'a teşekkür ettiAk Parti Kartal ilçede bayramlaşma programının kapanış konuşmasını yapan Temurhan Yıldız "Bütün katılımcılara teşekkür ederim. Aramızda Ak Parti Kartal ilçe kurucularından ve eski ilçe başkanımız Hasan Altuntaş beye teşekkür ediyorum huzurlarınızda. O bize her zaman manevi destek verdi ağabeylik yaptı. İnşallah bu yeni yerimizde büyüklerimiz sadece bayramlaşma da değil, sık sık gelerek desteklerine devam ederler.


Birileri karalama yapıyor!


Arazide duyduğum bazı sözler bizleri ciddi manada üzüyor. Aday adaylarımız, ismi geçenler vea müracaat etmiş olanlar bizlerin aleyhinde yukarıda bakanlara kendileri değil bir başkaları tarafından yaptırarak başkalarını karalama yoluna gidiyorlar. Bunları izleme komitelerimiz bu izlemeleri yapıyor. Şık olmayan Ak Parti siyasetine yakışmayan bu davranışları bundan sonra göstermeyiz. Bunlara müsamaha göstermekte mümkün değil. Bir başka arkadaşımız aleyhinde suizanda bulunmak aslında partiye zarar veriyor. Biz partinin kurumsal olarak zarar görmesini asla istemeyiz. Buna da asla müsaade etmeyiz. Şuna kalben inanıyoruz, belki oyunu kazandırır ama kaderi değiştirmez. O anlık oyunu kazandırır ama kaderi değiştirmez. Her kes bu kaderine inanmak zorundadır. Nasibine inanmak zorundadır.Şimdi ak bir sayfa açma zamanıdır.Bir başkasını kötülemekle, yola çıkıp bir başkasının sırtından çabalamak o kişiye hiç bir şey kazandırmaz. Bu güne kadar bildiklerimizi, duyduklarımızı anlatsak belki de sayfalarca kitap olur. Ama bu gün deveye tük dökme zamanı değil. Geçmişi unutma, geçmişe sünger çekme, ak bir sayfa açma zamanıdır. bunları burada dile getirme zamanı değil. Yoksa bizim anlatacak, bizim çok duyduğumuz, çok bildiğimiz elimizde belgeler de var. Bunun için değerli kardeşlerim bunu burada söylemek istemezdim. Bu süreçte birbirleri aleyhinde sahada konuşmak bir şeyler söylemek o kişiyi yıpratmaya çalışmak aslında kendi seviyesini göstererek partiye zarar verir. Onun için herkes bu bayramda her kes nasibine ve kaderine inansın ve ona göre davransın. Nasibinde varsa zaten o gelir sahibini bulur." diyerek sözlerini sonlandırdı.
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2013, 22:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat bb
murat bb - 8 yıl Önce

bomba konusma nerde ?

SIRADAKİ HABER

banner17