banner38

CHP İstanbul milletvekili aday listesi belli oldu

CHP İstanbul 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge milletvekili aday listesi belli oldu

CHP İstanbul milletvekili aday listesi belli oldu
1.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

İSTANBUL 1.Bölge 1 ŞAFAK PAVEY

İSTANBUL 1.Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ

İSTANBUL 1.Bölge 3 GÜRSEL TEKİN

İSTANBUL 1.Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ

İSTANBUL 1.Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

İSTANBUL 1.Bölge 6 MAHMUT TANAL

İSTANBUL 1.Bölge 7 İLHAN KESİCİ

İSTANBUL 1.Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI

İSTANBUL 1.Bölge 9 ONURSAL ADIGÜZEL

İSTANBUL 1.Bölge 10 ALİ ÖZCAN

İSTANBUL 1.Bölge 11 YAKUP AKKAYA

İSTANBUL 1.Bölge 12 METİN AĞIRMAN

İSTANBUL 1.Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT

İSTANBUL 1.Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ

İSTANBUL 1.Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL

İSTANBUL 1.Bölge 16 İRFAN KARACAN

İSTANBUL 1.Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK

İSTANBUL 1.Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK

İSTANBUL 1.Bölge 19 NECDET SARAÇ

İSTANBUL 1.Bölge 20 HASAN UZUNYAYLA

İSTANBUL 1.Bölge 21 İLKAY ORHAN

İSTANBUL 1.Bölge 22 ERKAN BAŞBOĞA

İSTANBUL 1.Bölge 23 NURETTİN SARIBAL

İSTANBUL 1.Bölge 24 HÜSNİYE KAYA

İSTANBUL 1.Bölge 25 ÖZGEN NAMA

İSTANBUL 1.Bölge 26 SÜLEYMAN GÜZEL

İSTANBUL 1.Bölge 27 İSMAİL ALTAY

İSTANBUL 1.Bölge 28 SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN

İSTANBUL 1.Bölge 29 HAVANA BAŞARAN

İSTANBUL 1.Bölge 30 UMUT ÇAKIR

İSTANBUL 1.Bölge 31 YELDA GARGUN

2.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ


İSTANBUL 2.Bölge 1 SELİNA DOĞAN

İSTANBUL 2.Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU

İSTANBUL 2.Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

İSTANBUL 2.Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK

İSTANBUL 2.Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA

İSTANBUL 2.Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ 

İSTANBUL 2.Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU

İSTANBUL 2.Bölge 8 DİDEM ENGİN

İSTANBUL 2.Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL

İSTANBUL 2.Bölge 10 ÇETİN SOYSAL

İSTANBUL 2.Bölge 11 MELDA ONUR

İSTANBUL 2.Bölge 12 YÜKSEL MANSUR KILINÇ

İSTANBUL 2.Bölge 13 CENGİZ ALP

İSTANBUL 2.Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU

İSTANBUL 2.Bölge 15 GÜL YÜKSEL

İSTANBUL 2.Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK

İSTANBUL 2.Bölge 17 İNAN GÜNEY

İSTANBUL 2.Bölge 18 ÖZGÜR KOÇAK

İSTANBUL 2.Bölge 19 GÜVEN KARATAŞ

İSTANBUL 2.Bölge 20 MUSTAFA OZAN ŞER

İSTANBUL 2.Bölge 21 YUSUF ERGÜVEN

İSTANBUL 2.Bölge 22 KEMAL BÜYÜKBAYRAK

İSTANBUL 2.Bölge 23 FATMA GENÇ

İSTANBUL 2.Bölge 24 FİDAN ASLAN EROĞLU

İSTANBUL 2.Bölge 25 KADİR DEMİRGÖZ

İSTANBUL 2.Bölge 26 HALİT ÖZYURT

İSTANBUL 3.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ


İSTANBUL 3.Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL


İSTANBUL 3.Bölge 2 İLHAN CİHANER

İSTANBUL 3.Bölge 3 ENGİN ALTAY

İSTANBUL 3.Bölge 4 ALİ ŞEKER

İSTANBUL 3.Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK

İSTANBUL 3.Bölge 6 EREN ERDEM

İSTANBUL 3.Bölge 7 MEHMET BEKAROĞLU

İSTANBUL 3.Bölge 8 ZEYNEL EMRE

İSTANBUL 3.Bölge 9 SİBEL ÖZDEMİR

İSTANBUL 3.Bölge 10 SEYHAN ERDOĞDU

İSTANBUL 3.Bölge 11 FEVZİ GÜMÜŞ

İSTANBUL 3.Bölge 12 EMİNE GÜLİZAR EMECAN

İSTANBUL 3.Bölge 13 ALİ ÖZGÜNDÜZ

İSTANBUL 3.Bölge 14 GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ

İSTANBUL 3.Bölge 15 SÜLEYMAN ÇELEBİ

İSTANBUL 3.Bölge 16 ÇETİN ÇAPAN

İSTANBUL 3.Bölge 17 EFKAN BOLAÇ

İSTANBUL 3.Bölge 18 ÖZGÜR KARABAT

İSTANBUL 3.Bölge 19 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN

İSTANBUL 3.Bölge 20 ERHAN BOZAN

İSTANBUL 3.Bölge 21 TÜLAY ATEŞ

İSTANBUL 3.Bölge 22 MEHTAP ALBAYRAK

İSTANBUL 3.Bölge 23 RIZA AKPOLAT

İSTANBUL 3.Bölge 24 KEMAL ÇEBİ

İSTANBUL 3.Bölge 25 ŞAHANIM METER

İSTANBUL 3.Bölge 26 TAŞKAN UYSAL

İSTANBUL 3.Bölge 27 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR

İSTANBUL 3.Bölge 28 ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU

İSTANBUL 3.Bölge 29 TÜRKAN KEBECİ

İSTANBUL 3.Bölge 30 BAŞAK MERİH ERİÇOK 

İSTANBUL 3.Bölge 31 SEDA ÖNDER 
Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2015, 16:09

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner17