banner38

AK Parti İstanbul milletvekili aday listesi belli oldu

AK Parti İstanbul 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge milletvekili aday listesi belli oldu

AK Parti  İstanbul milletvekili aday listesi belli oldu
AK Parti İSTANBUL milletvekili aday listesi abelli oldu.

AK PARTİ İSTANBUL 1.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

İSTANBUL 1 1İSMAİL KAHRAMAN

İSTANBUL 1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10

İSTANBUL 1 3MİHRİMAH BELMA SATIR

İSTANBUL 1 4 EROL KAYA

İSTANBUL 1 5 AHMET BERAT ÇONKAR

İSTANBUL 1 6 BERAT ALBAYRAK

İSTANBUL 1 7İSMET UÇMA

İSTANBUL 1 8 METİN KÜLÜNK

İSTANBUL 1 9 RAVZA KAVAKCI KAN

İSTANBUL 1 10 AZMİ EKİNCİ

İSTANBUL 1 11 OSMAN BOYRAZ

İSTANBUL 1 12 HASAN TURAN

İSTANBUL 1 13 HASAN SERT

İSTANBUL 1 14 MEHMET ALİ PULCU

İSTANBUL 1 15 HURŞİT YILDIRIM

İSTANBUL 1 16 HULUSİ ŞENTÜRK

İSTANBUL 1 17 ORHAN BİRDAL

İSTANBUL 1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ

İSTANBUL 1 19 HAKKI ŞANLI

İSTANBUL 1 20 ERDAL YILMAZ

İSTANBUL 1 21 AYŞE KARTAL

İSTANBUL 1 22 MUSTAFA DEMİRAL

İSTANBUL 1 23 MUSTAFA ÖZMEN

İSTANBUL 1 24 HACER AKTÜRK

İSTANBUL 1 25 ALİM ERDEMİR

İSTANBUL 1 26 COŞKUN KOÇ

İSTANBUL 1 27 HASAN EKMEN

İSTANBUL 1 28 AYSER SOY

İSTANBUL 1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU

İSTANBUL 1 30 MEHMET HÜSREV

İSTANBUL 1 31 RAMAZAN BULUM



AK PARTİ İSTANBUL 2.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

İSTANBUL 2 1 HAYATİ YAZICI

İSTANBUL 2 2 VOLKAN BOZKIR

İSTANBUL 2 3 BURHAN KUZU

İSTANBUL 2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

İSTANBUL 2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA

İSTANBUL 2 6 EKREM ERDEM

İSTANBUL 2 7AZİZ BABUŞCU

İSTANBUL 2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA

İSTANBUL 2 9ŞİRİN ÜNAL

İSTANBUL 2 10 FATMA BENLİ

İSTANBUL 2 11 HÜSEYİN BÜRGE

İSTANBUL 2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ

İSTANBUL 2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI

İSTANBUL 2 14 MARKAR ESEYAN

İSTANBUL 2 15 OKTAY SARAL

İSTANBUL 2 16 CEMAL VANLIOĞLU

İSTANBUL 2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK

İSTANBUL 2 18 PERİHAN TOĞAY

İSTANBUL 2 19 EROL ADAYILMAZ

İSTANBUL 2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ

İSTANBUL 2 21 GÜLVER ERDEM

İSTANBUL 2 22 MEHMET AKİF KÖSE

İSTANBUL 2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR

İSTANBUL 2 24 BUĞRA BABUR

İSTANBUL 2 25 MAHMUT BAYAT

İSTANBUL 2 26 EMRE ETE


AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

İSTANBUL 3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10

İSTANBUL 3 2 MUSTAFA ŞENTOP

İSTANBUL 3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT

İSTANBUL 3 4 SERAP YAŞAR

İSTANBUL 3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK

İSTANBUL 3 6 MEHMET MUŞ

İSTANBUL 3 7 NUREDDİN NEBATİ

İSTANBUL 3 8 MEHMET METİNER

İSTANBUL 3 9 HARUN KARACA

İSTANBUL 3 10 TÜLAY KAYNARCA

İSTANBUL 3 11 MUSTAFA YENEROĞLU

İSTANBUL 3 12 ERKAN KANDEMİR

İSTANBUL 3 13 HALİS DALKILIÇ

İSTANBUL 3 14 MÜRTEZA ZENGİN

İSTANBUL 3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU

İSTANBUL 3 16 ABDULLAH BAŞCI

İSTANBUL 3 17 YUNUS ERGÜNE

İSTANBUL 3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

İSTANBUL 3 19 AHMET AYDIN

İSTANBUL 3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK

İSTANBUL 3 21 ABDULLAH SADIKSOY

İSTANBUL 3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL

İSTANBUL 3 23 RESUL KURT

İSTANBUL 3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT

İSTANBUL 3 25 ZEKİYE ÇAPAN

İSTANBUL 3 26 MURAT ÇELİK

İSTANBUL 3 27 MEMET EMİN ERTEKİN

İSTANBUL 3 28 HASENE ÇAPAR

İSTANBUL 3 29 HAŞİM TAŞKIRAN

İSTANBUL 3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU

İSTANBUL 3 31 HÜSEYİN KOYUNCU




kaynak; milliyet.com.tr

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2015, 16:50

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner17