banner36

Sarıgül 'Erbakan hocanın ekmeğinin üstüne oturdunuz. Hadi ordan!'

banner9

Çekmeköy'de vatandaşlara seslenen Sarıgül, "Allah gani gani rahmet etsin. Erbakan hocanın ekmeğinin üstüne oturdunuz. O ekmek artık bitti. Sizi gidiler sizi hadi oradan, hadi oradan" dedi.

Sarıgül 'Erbakan hocanın ekmeğinin üstüne oturdunuz. Hadi ordan!'
banner10
CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mustafa Sarıgül, Çekmeköy'de vatandaşlara seslendi.


İstanbulluların yüzde 100'ün kucaklayacağını belirten Sarıgül, "Ben bu meydandan söz veriyorum. Yurttaşlarımın yüzde 100'ünü kucaklayacağım" dedi.

Kendisini destekleyenlerden sosyal medyada da destek isteyen Sarıgül, "7 bin kişiyi görevlendirmişler. Maaşlı adamlar. Nerede Sarıgül çıksa maşallah 50 tane aynı isimle atıyorlar. Benim de gençlikten ricam şu: Sosyal medyada çok destek veriyorum. Yakında televizyonlarda  bizim burnumuzu bile göstermeyecekler. Çünkü benim yandaş medyam yok. Benim sadece Allah'ım ve sizler varsınız" ifadelerini kullandı.


Hadi oradan!"Artık İstanbul'u çantada keklik görenler korkmaya başladı" diyen Sarıgül, "Türkiye'nin neresine giderse gitsinler Sarıgül'den İstanbul'dan bahsediyorlar. Allah gani gani rahmet etsin. Erbakan hocanın ekmeğinin üstüne oturdunuz. O ekmek artık bitti. Sizi gidiler sizi. Hadi oradan, Hadi oradan!

Bir tanesi soruyor. Ben Allah'ımdan başkasından korkmam. Unutmayın etrafı dağlık, ortası bağlık, rüzgarının sert, delikanlısını mert olduğu yerden geliyorum. Gelirken mesaj atan soru soran basın mensubu arkadaşıma da şunu söylemek istiyorum. Sarıgül inançlı bir ailenin evladı. İnaçlara saygılı, laikliği savunuyorum. Ben Allahım'dan da inançlara saygılı laikliğimden de taviz vermem" şeklinde konuştu.


Hüseyin Sipahi'yi anons eden Sarıgül, alnından öperek mikrofonu Sipahi'ye verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2014, 21:28

Aytekin Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17